☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
★★★★ Aigües · Alicante · Spanje
4,5 Uitstekend 170 beoordelingen

La Venteta Hotel Rural

Vanaf € 531 per persoon voor 7 nachten enkel logies bij Elizawashere.be. Prijzen gelezen op 29 oktober 2026.

± 21 urijden vanuit Brussel
14° in december3° 's nachts
Enkel Logiesof logies & ontbijt

Vertrekdata & prijzen

Laagste prijs per vertrekdag.

Formule
Aanbiedingen
vrijdag 4 december 2026 · 2 opties
Posada la Venteta la Cabana
Enkel Logies · 7 nachten · Eigen vervoer
€561 €531 p.p.
Bekijk
Posada La Venteta
Logies & Ontbijt · 7 nachten · Eigen vervoer
€569 €539 p.p.
Bekijk

Over dit hotel

Een eeuwenoude herberg ligt er verlaten bij in het bergdorpje Aigües. De stilte is er fantastisch, net als de vergezichten over het platteland en de zee. Met maar duizend inwoners leidt men er het leven van mañana. En daar staat de Spaanse Angel die toevallig een excursie door het dorp maakt. Voor een vervallen landhuis begint hij spontaan te glimlachen. Dit is het mooie begin van het verhaal van Posada La Venteta, de eeuwenoude herberg die Angel en de Nederlandse eigenaar Ger samen een fantastisch nieuw leven in hebben geblazen.

Op precies dezelfde plek ben ik nu. Voor me staat een perfect gerenoveerd blauw landhuis, met witte kozijnen en ook de bloemen bloeien van geluk. 'Honderd jaar geleden was dit een herberg voor handelaren en reizigers. De plek en de bouwstijl: het voelde alsof dit huis al die tijd op me stond te wachten. Ik wilde het terugbrengen naar zijn originele staat. Naar hoe het was.' En dus ging Angel opzoek.

In de buurt, het gemeentehuis en uiteindelijk vond hij de kleinzoon van de eerste eigenaar. 'Hij wist nog precies de details. Hij herinnerde zich zelfs nog de exacte locatie van de olijf- en amandelbomen!' Binnen een jaar zaten Ger en Angel erbij als god in Spanje. Alle comfort, luxe en creativiteit voegden ze toe. Ze richten de vijf kamers, in het huis of in het gebouwtje in de tuin, allemaal anders in: met stijlvol antiek, dromerige romantica en Franse charme. Ze bouwden een open haard met een zithoek, verfden de muren dieprood en legden een zwembad aan.

'De oude functie is weer terug. Hier eet je wat lekkers, rust je uit en geniet je vooral van de stilte.' Ik glimlach. Het verhaal van de herberg die tot leven kwam. En iedereen leefde nog lang en gelukkig.

 

Wil je liever in een appartement verblijven? Klik dan .

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
13°
2°
23mm
J
15°
3°
25mm
F
17°
5°
28mm
M
20°
7°
40mm
A
23°
10°
41mm
M
28°
14°
25mm
J
32°
17°
9mm
J
32°
18°
11mm
A
28°
15°
37mm
S
22°
10°
51mm
O
17°
6°
38mm
N
14°
3°
29mm
D

Over Regio Valencia

De Spaanse Valencia regio combineert lange zandkusten met de geboorteplaats van paella en de derde grootste Spaanse stad.

  • Benidorm: een resort van wolkenkrabbers, ooit vissersdorp, vandaag de drukst bevolkte vakantieplaats van Spanje
  • Stad Valencia: oude binnenstad, de Albufera lagune (geboorteplaats van paella), futuristische Ciudad de las Artes
  • Calpe en Altea: rustigere familiekusten ten noorden van Benidorm
  • Costa Cálida: de zuidelijke uitloper richting Murcia

De originele paella valenciana bevat kip, konijn en groene bonen; toeristen die schaaldieren verwachten denken aan paella marinera, een ander gerecht.

Onze gids Spanje Last minute Spanje: vergelijk duizenden hotels op de Canarische Eilanden, Mallorca en de costa's. Vertrek v…

Lees meer

Over Elizawashere.be

Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 29/10 04:00
Deel dit hotel
4 dec · 7 n
€539 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.