El Fuerte Marbella
Over dit hotel
Het mooie El Fuerte Marbella ligt midden in het centrum van Marbella, aan de boulevard, waardoor je op het zonneterras bij het zwembad een prachtig uitzicht over zee hebt. Het is van oorsprong een historisch pand en nu omgebouwd tot een luxe hotel.
Geniet hier van een ontspannen, luxe vakantie aan het zwembad op een ligbedje. Ook worden er tal van activiteiten georganiseerd. Het maakt niet uit hoe oud je bent, er is voor iedereen iets te doen. Voor kinderen is er ook nog eens een mini club, waar zij kunnen knutselen en mee kunnen doen met sportieve spellen.
Kies je vertrekdatum
Vergelijk de prijzen van 2 reisorganisaties — tik een datum aan in de kalender.
Sunweb
vanaf €1390
de Vakantie Discounter
vanaf €864
Aanbiedingen · 8 resultaten
Zelfde hotel, andere vertrekluchthaven
Goedkoopste vertrek per luchthaven, rond dezelfde periode.
Op de kaart
✓ Exacte locatieKlimaat per maand
Over Andalusië
Andalusië is de geboorteplaats van flamenco, stierengevechten en tapas, en herbergt de drie meest bezochte islamitische monumenten van Europa.
- Sevilla: kathedraal, Alcázar en de Plaza de España uit 1929
- Granada: het Alhambra, het laatste Moorse paleis (UNESCO)
- Córdoba: de Mezquita, een moskee-kathedraal met 856 dubbele zuilen
- Costa del Sol: Marbella, Málaga en Torremolinos voor strandtoerisme
Flamenco werd in 2010 uitgeroepen tot immaterieel cultureel werelderfgoed door UNESCO.
Over de Vakantie Discounter