Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Finca el Tossal

★★★★ Spanje · Alicante · Bolulla 13°C in december
4,7 Uitstekend 700 beoordelingen
🚗
Eigen vervoer
±18u rijden vanuit Brussel
Klimaat in december
13° dag / 3° nacht
🍽
Eten
Logies & Ontbijt

Over dit hotel

Op een dag sloeg ik een weg in die mijn leven een stuk mooier maakte. Een pad dat leidde naar de oase van Finca el Tossal. Die ochtend liet ik de havenstad Alicante achter me en even voelde het alsof ik een tijdreis maakte, want een half uurtje en flink wat hobbelen in de auto later, kwam ik aan in de Algar vallei waar de natuur wonderschoon is en relaxen de hoogste staat bereikt. En nu lig ik op een loungebed bij het zwembad dat uitkijkt over al dat moois. Het is tijd voor een siësta en ik zucht diep. Finca el Tossal kwam op mijn pad en dat blijf ik voorlopig nog heel lang bewandelen.

Dit boetiekhotel ligt in de Algar vallei met bergen die grote hoogten bereiken, gecombineerd met een prachtig uitzicht op de Middellandse zee en ontelbaar veel naald-, sinaasappel-, limoen-, avocado- en amandelbomen. Vanuit je kamer kijk je in de verte naar de Middellandse zee. En hoewel de stranden daar druk bevolkt zijn, siert hier de rust in al haar glorie. De sfeer is er ultiem relaxt en het is dan ook niet gek dat er overal op de finca genoeg plekken zijn waar je kunt genieten van de zon. De patio met de bomen, de bloeiende tuin met haar palmen of het speelse zwembad met de ligbedden. Of je strijkt neer op één van de loungebedden of drinkt een glas wijn met uitzicht over zee.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
12°
23mm
J
14°
25mm
F
17°
28mm
M
19°
42mm
A
23°
10°
42mm
M
28°
14°
27mm
J
32°
17°
10mm
J
31°
18°
12mm
A
27°
15°
37mm
S
22°
10°
50mm
O
16°
38mm
N
13°
31mm
D

Over Spanje

Voor Belgen is Spanje al jaren de populairste vakantiebestemming, vooral dankzij de kust. De Atlantische noordkust en Andalusië in het zuiden bieden bovendien geheel verschillende landschappen.

De vakantiekusten worden grofweg in vier zones onderverdeeld:

  • Costa Brava: ruige rotskusten en kreken ten noorden van Barcelona
  • Costa Dorada en Costa Blanca: brede zandstranden rond Tarragona en Alicante
  • Costa del Sol: dichtbevolkt en goed uitgebouwd in Andalusië
  • De eilanden: Mallorca, Ibiza en Menorca in de Middellandse Zee; de Canarische eilanden voor het hele jaar door

Eten gebeurt laat in Spanje: middagmaal vaak pas na 14u, avondmaal zelden voor 21u.

Over Elizawashere.be

Elizawashere.be
Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €780 p.p. voor 7 nachten · 02 Dec 2026
Je gaat verder op de site van Elizawashere.be. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
02 Dec · 7 n
€780 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.