Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Agriturismo La Panoramica Gubbio - Maison de Charme

★★★ Italië · Umbrië · Gubbio 17°C in oktober
5,0 Uitstekend 62 beoordelingen
🚗
Eigen vervoer
±13,5u rijden vanuit Brussel
Klimaat in oktober
17° dag / 9° nacht
🍽
Eten
Enkel Logies

Over dit hotel

Zodra ik aankom op het terrein van La Panoramica, weet ik: dit is zo'n plek waar je adem ophaalt en de tijd vertraagt. De geur van bloemen, het uitzicht over de heuvels van Umbrië en de gastvrije glimlach van eigenaresse Susanna laten me meteen thuis voelen. Ik begin mijn dag hier met een cappuccino op het terras, omringd door stilte en zonlicht, en besluit ter plekke om het vandaag rustig aan te doen.

La Panoramica ligt bovenop een heuvel net buiten het sfeervolle Gubbio en bestaat uit vijf charmante verblijven: elk met een eigen ingang, keuken, veel privacy én uitzicht. Het terrein is een groene oase vol bloemen, rust, en een seizoensgebonden zwembad om in af te koelen. Susanna creëerde deze plek na een druk leven in Milaan - en dat voel je: alles is met liefde ingericht. Er is geen restaurant op locatie, maar dankzij haar tips schuif je bij de beste lokale trattoria's aan. Huisdieren zijn welkom, net als mensen die op zoek zijn naar charme, harmonie en een echt gevoel van Italië.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
68mm
J
78mm
F
11°
84mm
M
14°
94mm
A
20°
11°
90mm
M
24°
14°
79mm
J
27°
17°
57mm
J
27°
17°
76mm
A
22°
13°
93mm
S
17°
106mm
O
11°
129mm
N
97mm
D

Over Umbrië

Umbrië is een Italiaanse binnenlandse regio, vaak het "groene hart van Italië" genoemd, met heuvelachtige landschappen en middeleeuwse hilltowns.

De hoofdgebieden:

  • Assisi: geboorteplaats van Sint Franciscus, met de Basiliek van Sint Franciscus en fresco's van Giotto (UNESCO)
  • Perugia: hoofdstad, met Etruskische muren en het jaarlijkse Eurochocolate festival
  • Spoleto: oude Romeinse stad met Ponte delle Torri (76 meter hoog Romeins aquaduct)
  • Lago Trasimeno: vierde grootste Italiaanse meer, ondiep en omringd door wijngaarden

De slag bij het Trasimenomeer in 217 v.Chr. is één van de bekendste hinderlagen in de geschiedenis: Hannibal versloeg er een Romeins leger in een mistige ochtend, met meer dan vijftienduizend Romeinse doden.

Over Elizawashere.be

Elizawashere.be
Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €849 p.p. voor 7 nachten · 13 Oct 2026
Je gaat verder op de site van Elizawashere.be. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
13 Oct · 7 n
€849 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.