☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×

People's Hotel

Oostenrijk · Zell am See-Kaprun · Kaprun ☀ -1°C in januari
🚗
Eigen vervoer
±9,5u rijden vanuit Brussel
☀
Klimaat in januari
-1° dag / -8° nacht
🍽
Eten
Logies & Ontbijt

Over dit hotel

People's Hotel (voorheen Pension Alpenrose) heeft 3 sterren en ligt in het centrum van het gezellige Kaprun. Dit gemoedelijke pension wordt gerund door een gastvrije familie. Het Maiskogel skigebied ligt op 200 meter afstand. De skibus stopt tegenover het pension en brengt je naar andere liften in de omgeving.   Er zijn verschillende algemene faciliteiten in People's Hotel, zoals een receptie, lounge, ontbijtruimte, bar, Wi-Fi (gratis), skiberging met schoenendroger, lift en een parkeerplaats. Ontspannen kan in de wellness (135m2) met o.a. een sauna, infraroodcabine en stoombad. Er is ook een rustruimte. De 2-persoons kamers Superior (ca. 22m2) zijn voorzien van badkamer met douche en toilet, föhn, telefoon, tv, kluisje en balkon. Het 2/3/4-persoons appartement (37m2) is voorzien van een badkamer met douche, toilet en föhn. Verder is er een keuken met een kookplaat, vaatwasser, koffiezetapparaat, waterkoker, koelkast en magnetron. In het appartement is 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed aanwezig en 1 slaapbank voor 2 personen in de woonkamer. Het verblijf is op basis van logies & ontbijt. Een uitgebreid ontbijtbuffet zorgt voor een goede start van de dag!Van 13-16 januari (Kick-Off) en 3-6 maart zal Dutchweek Zell am See-Kaprun plaatsvinden! Vanuit Summit Travel bieden we entreetickets aan waarbij je toegang krijgt tot alle Dutchweek feestlocaties in Zell am See en Kaprun! Je kunt de tickets eenvoudig bijboeken tijdens het boekingsproces of achteraf toevoegen in het boekingsportaal.

Kies je vertrekdatum

Januari 2027
Beste prijs Jouw selectie
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo

Aanbiedingen · 2 resultaten

Nachten
Sorteren
donderdag 14 januari 2027
2-pers.kmr. superior2 pers. Logies & Ontbijt 3 nachten Eigen vervoer
€611 p.p.
Boek nu ›
donderdag 14 januari 2027
2-pers.kmr. superior2 pers. Logies & Ontbijt 6 nachten Eigen vervoer
€1003 p.p.
Boek nu ›
Kon de vertrekken niet laden.
Geen vertrekken met deze filters.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
-1°
-8°
72mm
J
0°
-8°
66mm
F
3°
-5°
85mm
M
7°
-2°
90mm
A
12°
3°
113mm
M
15°
5°
153mm
J
17°
8°
171mm
J
17°
8°
150mm
A
14°
5°
110mm
S
9°
1°
90mm
O
3°
-4°
93mm
N
0°
-7°
85mm
D

Over Salzburg

De Salzburgse deelstaat verenigt Mozarts geboorteplaats, een UNESCO oude stad, en een van de meest gefotografeerde dorpjes ter wereld.

  • Stad Salzburg: oude binnenstad (UNESCO), geboortehuis van Mozart en de Hohensalzburg vesting
  • Hallstatt: een alpendorpje aan een meer, op werelderfgoedlijst en op miljarden foto's
  • Salzkammergut meren: Wolfgangsee, Mondsee en Attersee voor zomertoerisme
  • Saalbach-Hinterglemm en Obertauern: skigebieden in de zuidkant van de deelstaat

Het Salzkammergut produceerde sinds de bronstijd zout, en de naam Salzburg verwijst er rechtstreeks naar.

Over Summit Travel

Summit Travel
Summit Travel is een Belgische wintersportspecialist: appartementen, chalets en hotels in de Alpen, altijd met skipas inbegrepen en op basis van eigen vervoer.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Jouw selectie
Klaar om te boeken? €611 p.p. · incl. skipas voor 3 nachten · 14 Jan 2027
Je gaat verder op de site van Summit Travel. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
€
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
14 Jan · 3 n
€611 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.