☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
★★★ Ponta Delgada · Azoren · Portugal
4,7 Uitstekend 27 beoordelingen

Senhora do Carmo Charm House

Vanaf € 968 per persoon voor 7 nachten logies & ontbijt bij Elizawashere.be. Eerstvolgend vertrek: 6 oktober 2027. Prijzen gelezen op 29 oktober 2026.

4,0 u vluchtvanuit Brussel
21° in oktober16° 's nachts
Logies & Ontbijtformule

Over dit hotel

Ik dacht dat ik de meest bijzondere adresjes allemaal al ontdekt had, totdat ik een paar nachten verbleef in Senhora do Carmo Charm House. Nog nooit lachten zoveel pittoreske details me tegemoet. Schilderijen, klassieke lampen, nisjes in allerlei soorten en maten... De openbare lounge lijkt zelfs wel een museum, prachtig! In en om de rest van het gebouw kom je vele onbewerkte, stenen elementen tegen, wat het authentieke gevoel dat je hier krijgt nog eens versterkt. Eveneens is er gebruik gemaakt van sierlijke houten details, zoals zware balken tegen het plafond en een houten trap uit vroeger tijden.

Je kiest natuurlijk voor de Azoren om uitstapjes te maken en de ligging van dit mooie huis is daarvoor precies goed. Binnen enkele minuten bereik je het centrum van Ponta Delgada en de belangrijkste toegangswegen tot diverse bezienswaardigheden zijn vlakbij. Bij terugkomst kun je heerlijk ontspannen in de grote groene tuin of in je fijne, ruime kamer. Deze is ingericht met veel witte - en rustgevende tinten en daardoor een fijne plek om te ontspannen na een dag nieuwe dingen ontdekken. Bovendien heb je de mogelijkheid om iedere dag te genieten van een lekker vers ontbijtje, met veel liefde klaargemaakt door de vriendelijke medewerkers van dit ronduit bijzondere verblijf.

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
16°
11°
109mm
J
16°
11°
94mm
F
16°
11°
87mm
M
17°
12°
71mm
A
19°
13°
58mm
M
21°
15°
43mm
J
23°
17°
33mm
J
25°
18°
52mm
A
24°
18°
87mm
S
21°
16°
110mm
O
19°
14°
126mm
N
17°
12°
122mm
D

Over Azoren

De Azoren liggen ongeveer halverwege Europa en Amerika in de Atlantische Oceaan, met negen verschillende eilanden die elk een eigen karakter hebben.

  • São Miguel: het grootste, met de kratermeren Sete Cidades en Furnas
  • Pico: gedomineerd door de gelijknamige vulkaan, het hoogste punt van Portugal
  • Faial en Terceira: met hoofdsteden Horta en Angra do Heroísmo (UNESCO)
  • Walvissen: 24 cetacea-soorten zijn rond de Azoren waargenomen, de hoogste diversiteit ter wereld

De Azoren werden in 1431 door Portugese ontdekkingsreizigers in kaart gebracht en als springplank gebruikt voor latere Atlantische ontdekkingsreizen.

Onze gids Portugal Last minute Portugal: vergelijk bijna 1.000 hotels in de Algarve, Lissabon, Porto en op Madeira, met vertre…

Lees meer

Over Elizawashere.be

Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 29/10 04:00
Deel dit hotel
6 okt · 7 nachten
€968 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.