Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Pietra Caves

★★★★ Griekenland · Zakynthos · Lithakia 22°C in oktober
5,0 Uitstekend 23 beoordelingen
Vlucht
2,9u vanuit Brussel
Klimaat in oktober
22° dag / 14° nacht
🍽
Eten
Enkel Logies

Over dit hotel

Het is zo'n heerlijke zwoele zomeravond en ik geniet met een verfrissend drankje van mijn uitzicht. Vandaag ben ik aangekomen bij Pietra Cave Apartments. Ik ben zeer onder de indruk van dit adresje midden op de berg. Het is allemaal zo nieuw maar vooral heel mooi. Dit belooft wat voor de komende dagen.

Vasilis, de eigenaar vertelde mij met een brede smile dat hij hier vroeger op deze berg als student al kwam vanwege de rust en kalmte. Later heeft hij het land op dezelfde berg gekocht om het prachtige Pietra Cave Apartments neer te kunnen zetten. Het was een droom die uitkwam.

De rust, het uitzicht en de prachtige natuur omarmen niet alleen de appartementen, maar ook mij en ontspannen gaat dan ook vanzelf. Hier staat genieten centraal, dat kan ik aan alles voelen. De inrichting van de kamers is licht met een luxe tintje. De keuken is uitgebreid voorzien van allerlei keukenapparatuur en de slaapkamers hebben heerlijke bedden.

Ik begrijp wel waarom Vasilis deze plek uitkoos voor het verwezenlijken van zijn droom. Hij en zijn vrouw Antonia willen er alles aan doen om het hun gasten naar hun zin te maken. Ik kan je vertellen, bij mij is dat meer dan gelukt.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
12°
143mm
J
13°
110mm
F
14°
90mm
M
17°
56mm
A
22°
13°
24mm
M
26°
16°
10mm
J
29°
19°
7mm
J
29°
19°
11mm
A
26°
17°
39mm
S
22°
14°
126mm
O
17°
10°
157mm
N
14°
176mm
D

Over Zakynthos

Zakynthos heeft een dubbele identiteit: de oostkust is uitbundig vakantiegebied, de westkust is dramatische rotsige kust met grotten en kreken.

  • Navagio Beach: alleen per boot bereikbaar, met scheepswrak uit 1980 op het strand
  • Laganas en Tsilivi: drukke familieresorts aan de oostkust
  • Blauwe Grotten: ten noorden van het eiland, populair bij snorkelaars
  • Karetta schildpadden: leggen jaarlijks eieren op het strand van Laganas

De caretta caretta zeeschildpadden van Laganas zijn beschermd onder een nationaal marien park; nestplaatsen worden in de zomer afgezet.

Over Elizawashere.be

Elizawashere.be
Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €1314 p.p. voor 7 nachten · 25 Oct 2026 · vanuit Düsseldorf
Je gaat verder op de site van Elizawashere.be. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
25 Oct · 7 n · Düsseldorf
€1314 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.