☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
★★★★ Torremolinos · Costa del Sol · Spanje
4,4 Zeer goed 4.000+ beoordelingen

Occidental Torremolinos Playa

Vanaf € 416 per persoon voor 7 nachten logies & ontbijt bij Sunweb, ook te boeken bij de Vakantie Discounter. Prijzen gelezen op 29 oktober 2026.

2,7 u vluchtvanuit Brussel
19° in november11° 's nachts
Logies & Ontbijtformule
5 luchthavensBelgië · Nederland · Duitsland

Vertrekdata & prijzen

Elke reis verschilt in luchthaven en reisduur. Filter zodat je vergelijkt wat vergelijkbaar is.

Vertrek vanuit
Reisduur
Aanbieder
7 vertrekdata

Laagste prijs p.p. per vertrekdag laagste
Aanbiedingen
donderdag 12 november 2026 · 1 optie
Sunweb 1 optie
Logies & Ontbijt
✈ Weeze · 7 nachten
€425 €416 p.p.
Bekijk

Zelfde hotel, andere luchthaven

Vergeleken met de getoonde reis: 12 nov 2026 · 7 nachten · Weeze.

Over dit hotel

Hotel Occidental Torremolinos Playa is een geweldig Selections adres voor een heerlijke tijd aan de prachtige Costa del Sol. Het ligt pal aan de boulevard van  en je staat dan ook binnen no-time op het schitterende strand.

Er is een groot, onregelmatig gevormd zwembad voor een fijne, frisse duik en er staan ligbedden op het terras, zodat je daarna weer lekker kunt opdrogen in het zonnetje. Voor je favoriete drankje ga je naar de leuke poolbar en lekker eten staat iedere dag weer voor je klaar in het mooi aangeklede buffetrestaurant. Heb je tussendoor trek, loop dan langs de snackbar en wil je eens iets anders, dan kun je een reservering maken voor het à-la-carterestaurant.

Kinderen beleven in dit hotel de vakantie van hun leven. Zij zullen heel wat uurtjes doorbrengen in de spetterende splashpool en de miniclub. Bovendien is er ook nog een apart buffet in het restaurant waar ze iets kunnen uitzoeken. Daar zal vast wel wat lekkers tussen zitten! De kamers van het hotel zijn modern ingericht en voorzien van frisse, lichte kleuren. Er zijn ook familiekamers voor wie wat extra ruimte wenst tijdens de vakantie.   

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
16°
7°
91mm
J
17°
8°
56mm
F
19°
9°
50mm
M
20°
10°
40mm
A
23°
13°
24mm
M
27°
17°
13mm
J
29°
19°
1mm
J
30°
20°
4mm
A
27°
18°
15mm
S
23°
14°
56mm
O
19°
11°
91mm
N
17°
8°
99mm
D

Over Costa del Sol

De Costa del Sol ("Zonkust") is een Andalusische kuststrook van ongeveer 150 km, gecentreerd rond Málaga en uitgebreid uitgebouwd voor toerisme sinds de jaren 50.

De vier hoofdresorts:

  • Marbella en Puerto Banús: chiquer westdeel, met luxejachten en designwinkels
  • Torremolinos en Benalmádena: drukker oostdeel, traditionele pakketreisresorts
  • Málaga stad: geboorteplaats van Picasso, met oude binnenstad en kathedraal
  • Estepona en Casares: rustigere westuitloper richting Gibraltar

De Costa del Sol kreeg haar naam in de jaren 30 als marketingterm; vanaf de jaren 50 begon de Britse hertog van Edinburgh er te overwinteren, gevolgd door internationale beroemdheden en de massa van pakketreizen.

Onze gids Costa del Sol Last minute Costa del Sol? Vergelijk meer dan 200 hotels in Torremolinos, Benalmádena, Marbella en Málaga,…

Lees meer

Over Sunweb

Sunweb is gespecialiseerd in zonvakanties naar populaire bestemmingen in Zuid-Europa. Eigen vluchten, scherpe prijzen en flexibele boekingsvoorwaarden — vooral sterk in Spanje, Griekenland en Turkije.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 29/10 04:00
Deel dit hotel
12 nov · 7 n · ✈ Weeze
€416 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.