Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Il Podere di Marfisa

★★★★ Italië · Lazio · Farnese 18°C in oktober
4,8 Uitstekend 325 beoordelingen
🚗
Eigen vervoer
±14u rijden vanuit Brussel
Klimaat in oktober
18° dag / 11° nacht
🍽
Eten
Logies & Ontbijt

Over dit hotel

Tijdens mijn verblijf in Il Podere di Marfisa had ik het geluk om Nathalie Clarici, de eigenaresse, te ontmoeten. Terwijl we samen een wandeling maakten door de olijfgaarden, vertelde ze me over haar jeugd in Farnese, haar familie en de bijzondere band die ze met deze plek heeft. “Mijn grootmoeder Marfisa werd hier geboren,” zei ze, haar ogen glinsterend van nostalgie. “We waren met 14 kleinkinderen, en de zomers waren gevuld met avonturen in de natuur: de oogst van olijven, druiven, en kersen.” Het was niet moeilijk om te begrijpen waarom deze plek zo bijzonder voor haar is; het ademt rust, natuur en een diepe verbondenheid met de tradities van de regio.

Il Podere di Marfisa is een schitterende 4-sterrenaccommodatie, gelegen in het hart van Lazio. De kamers zijn modern en stijlvol ingericht, met oog voor comfort en detail. Er is een scala aan faciliteiten, waaronder een prachtig zwembad om van de Italiaanse zon te genieten, en een ontspannende spa met sauna, binnenzwembad en relaxruimte, waar je je weer helemaal als herboren voelt. Het restaurant, Osteria Unicorno, serveert heerlijke lokale gerechten bereid met verse ingrediënten uit de eigen moestuin en van lokale leveranciers. Hier proef je de smaken van de regio, waaronder de wijnen van het huis en de Canino DOP-olijfolie. Je kunt deelnemen aan verschillende activiteiten zoals wijnproeverijen, kooklessen en zelfs de oogst van druiven of olijven, waardoor je een echte band met de natuur en de tradities van deze prachtige streek opbouwt.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
40mm
J
37mm
F
12°
34mm
M
15°
36mm
A
20°
10°
35mm
M
24°
14°
22mm
J
28°
17°
14mm
J
28°
17°
25mm
A
24°
14°
40mm
S
18°
11°
52mm
O
13°
53mm
N
42mm
D

Over Italië

Voor Belgen is Italië een evidentie voor stedentrips én strand. De cultuurfocus ligt in het noorden en midden, de strandfocus in het zuiden en op de eilanden.

Grofweg in vier soorten reizen op te delen:

  • Kunststeden: Rome, Firenze, Venetië, Napels, vaak gecombineerd in een rondreis
  • Meren in het noorden: Como, Garda, Maggiore, populair bij oudere koppels
  • Adriatische kust: Rimini, Pesaro, lange zandstranden en voordeligere hotels
  • Eilanden: Sicilië en Sardinië voor wilder landschap, Capri en Ischia voor luxe

De aperitivo, een drankje rond 18u met gratis hapjes, is in elke Italiaanse stad een instituut.

Over Elizawashere.be

Elizawashere.be
Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €706 p.p. voor 7 nachten · 13 Oct 2026
Je gaat verder op de site van Elizawashere.be. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
13 Oct · 7 n
€706 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.