☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×

Hotel Das Central

Oostenrijk · Sölden-Hochsölden · Sölden ☀ -6°C in januari
🚗
Eigen vervoer
±8,5u rijden vanuit Brussel
☀
Klimaat in januari
-6° dag / -11° nacht
🍽
Eten
Half Pension

Over dit hotel

Hotel Das Central is een zeer luxe 5-sterrenhotel met een uitstekende ligging in het centrum van het gezellige Sölden. Je vindt de belangrijkste liften in Sölden op ca. 700 meter (Giggijochbahn en Gaislachkoglbahn). De skibus stopt vlakbij het hotel! Ook heeft het hotel een eigen gratis shuttleservice van/naar de liften. Terugskiën kan tot op 250 meter van Hotel Das Central.Dit zeer fijne hotel heeft vele prijzen gewonnen en kent veel faciliteiten. We noemen de ruime lobby, lift, restaurant voor hotelgasten, à-la-carte restaurant, bar, vergaderruimte, skiberging, parkeerplaatsen en Wi-Fi (gratis). Er is een kinderspeelkamer en tijdens de vakanties is er een kinderclub. Kinderopvang is op aanvraag en tegen betaling.Na een lange dag skiën, kun je heerlijk ontspannen in de ruime wellness van maar liefst 1500m2. De wellnessruimte heeft o.a. een binnenzwembad, diverse stoombaden en sauna’s, ontspanningsruimte en jacuzzi. Sinds 2023 is er ook een infinity-pool met prachtig uitzicht op het dorp en de bergen! Tegen betaling kan je massages en treatments boeken bij het beautycentrum of gebruik maken van het solarium. Ook is er een fitnessruimte. Summit Travel biedt de volgende kamers aan in Hotel Das Central: 2-persoonskamer Sölden (ca. 30 m2) 2/3-persoonskamer Gamskogl, met bedbank voor persoon 3 (ca. 36 m2) 2/3/4-persoons junior suite, met bedbank voor 2 personen (ca. 50 m2) Alle kamers zijn luxe en elegant ingericht en zijn voorzien van een badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Ook beschikken de kamers over een minibar (tegen betaling), kabel- of satelliet-tv, kluisje en Wi-Fi. De 2/3/4-persoons junior suites beschikken over een balkon. Het verblijf is op basis van halfpension. Dit bestaat uit een welkomstdrankje, ontbijtbuffet en een 5-gangendiner met keuze. Er is ook keuze uit een voorgerecht buffet, saladebuffet en een dessertbuffet. Er is een kindermenu en er worden regelmatig thema-avonden georganiseerd.

Kies je vertrekdatum

Aanbiedingen · 1 resultaten

Nachten
Sorteren
vrijdag 8 januari 2027
2/3/4-pers. junior suite balkon2–4 pers. Half Pension 7 nachten Eigen vervoer
vanaf €3571 p.p.
Boek nu ›
Kon de vertrekken niet laden.
Geen vertrekken met deze filters.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
-6°
-11°
65mm
J
-5°
-11°
59mm
F
-3°
-9°
79mm
M
0°
-7°
82mm
A
5°
-2°
86mm
M
8°
1°
107mm
J
11°
3°
113mm
J
11°
3°
103mm
A
8°
1°
77mm
S
4°
-2°
68mm
O
-2°
-7°
78mm
N
-4°
-10°
70mm
D

Over Sölden

Sölden is het enige skigebied van Oostenrijk met drie toppen boven 3.000 m die je met de lift bereikt: de Gaislachkogl, de Tiefenbachkogl en de Schwarze Schneide. Het gebied telt 144 km pistes.

Waarvoor je komt:

  • Gletsjers: zo'n 34 km pistes op de Rettenbach- en Tiefenbachgletsjer
  • Skitunnel: verbindt beide gletsjers
  • ice Q: restaurant op 3.048 m op de Gaislachkogl
  • 007 Elements: James Bond-installatie in de berg

Het ice Q op de Gaislachkogl speelt een rol in de Bondfilm Spectre, dus je skiet hier letterlijk door een filmdecor.

Over Summit Travel

Summit Travel
Summit Travel is een Belgische wintersportspecialist: appartementen, chalets en hotels in de Alpen, altijd met skipas inbegrepen en op basis van eigen vervoer.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Jouw selectie
Klaar om te boeken? €3571 p.p. · incl. skipas voor 7 nachten · 08 Jan 2027
Je gaat verder op de site van Summit Travel. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
€
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
08 Jan · 7 n
€3571 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.