☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
★★★★ Trikorfo · Parga · Griekenland
5,0 Uitstekend 6 beoordelingen

Azalea Luxury villa

Vanaf € 713 per persoon voor 7 nachten enkel logies bij Elizawashere.be. Eerstvolgend vertrek: 3 april 2027. Prijzen gelezen op 29 oktober 2026.

2,7 u vluchtvanuit Brussel
17° in april8° 's nachts
Enkel Logiesformule

Over dit hotel

Nog voordat ik goed en wel Azalea Luxury Villa betreed, merk ik de serene rust op die hier heerst. Wat een prachtige villa! Mijn favoriete plekje is de patio buiten. Ik relax wat op een comfortabel ligbed bij het zwembad, schenk af en toe een drankje in, terwijl het groene landschap zich als een schilderij voor me uitstrekt. Deze plek is gemaakt voor volledige ontspanning. Van de moderne inrichting en de licht beige tinten tot de luxe voorzieningen, alles is tot in de puntjes geregeld en dat bevalt mij heel goed.

Azalea Luxury Villa biedt een weids uitzicht op de bergen. De villa is volledig nieuw en zorgvuldig ontworpen om gasten van alle gemakken te voorzien. De moderne keuken, twee ruime slaapkamers en het privézwembad maken het een uitstekende plek voor een ontspannen vakantie. Je kunt gebruik maken van de barbecuefaciliteiten en wie wat meer avontuur zoekt, kan op ontdekkingstocht richting Parga. Of je nu kiest voor een rustige dag bij de villa of eropuit trekt, dit wordt genieten.

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
12°
3°
122mm
J
12°
4°
127mm
F
14°
5°
96mm
M
17°
8°
71mm
A
22°
12°
46mm
M
27°
15°
20mm
J
29°
17°
13mm
J
29°
17°
23mm
A
26°
15°
60mm
S
21°
11°
116mm
O
16°
7°
170mm
N
12°
5°
165mm
D

Over Parga

Parga was van 1401 tot 1797 Venetiaans, en het kasteel op de heuvel boven de stad herinnert daar nog aan. Het ligt aan de Ionische kust van het Griekse vasteland, tegenover Corfu.

Waarvoor je komt:

  • Parga-Stad: het stadje onder het kasteel, met voor de kust het eilandje Panagia
  • Valtos en Lichnos: Valtos is een van de langste stranden van Parga
  • Ammoudia: hier mondt de Acheron uit, in de mythologie de toegang tot de onderwereld, met vlakbij de resten van het Necromanteion
  • Sivota: badplaats met strandjes op eilandjes vlak voor de kust

In 1819 droegen de Britten Parga over aan Ali Pasja van Ioannina.

Onze gids Griekenland Last minute Griekenland: vergelijk meer dan 2.900 hotels op Kreta, Rhodos, Zakynthos, Kos en Corfu. Vertrek…

Lees meer

Over Elizawashere.be

Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 29/10 04:00
Deel dit hotel
3 apr · 7 nachten
€713 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.