☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×

AlpenParks Residence Glemmrise Viehhofen

Oostenrijk · Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn · Viehhofen ☀ 5°C in maart
4,7 Uitstekend 10 beoordelingen
🚗
Eigen vervoer
±9,5u rijden vanuit Brussel
☀
Klimaat in maart
5° dag / -4° nacht
🍽
Eten
Enkel Logies

Over dit hotel

Alpenparks Glemmrise is een modern gebouw op het vakantiepark van AlpenParks Rehrenberg onderaan de piste in Viehhofen gelegen, tussen de 2 dorpen Zell am See (op 10 kilometer afstand) en Saalbach (op 8 kilometer afstand). De ZellamseeXpress skilift ligt direct bij de ingang van het park en deze brengt je naar het skigebied van Zell am See. Afhankelijk van de locatie van je appartement loop je binnen 5-10 minuten naar de skilift. Om in het skigebied van Saalbach te komen kun je de skibus naar de Schönleiten skilift nemen die voor de deur van het vakantiepark stopt. Vanuit het skigebied van Saalbach is het mogelijk terug te skiën direct tot aan je appartement! Het park beschikt o.a. over een receptie, algemene parkeerplaats, skiberging, ontbijtruimte, wasruimte, speelkamer en een gezellige bar en restaurant. Er is ook een heerlijke spa met verschillende sauna's, een stoombad, rustruimte, jacuzzi en verwarmd buitenzwembad. In het gebouw Glemmrise bevind zich een adults only spa. De moderne appartementen in AlpenParks Glemmrise Residence zijn voorzien van een Smart TV, Wi-Fi (gratis), kluisje, open haard en balkon of terras. Verder is er in dit gebouw een sauna aanwezig en kun je 1 auto gratis parkeren direct bij het appartement. De keuken is uitgerust met een oven, kookplaat, magnetron, koelkast, vaatwasser, waterkoker en een Nespresso koffiezetapparaat. In de slaapkamers zijn tweepersoonsbedden aanwezig en bij volle bezetting van de appartementen slapen er 2 personen op een slaapbank in de woonkamer. De badkamers hebben een douche, toilet en föhn. Summit Travel biedt het 3-kamer Superior appartement aan voor maximaal 6 personen (65m2) met 2 slaapkamers en 2 badkamers.Je verblijft hier op basis van logies. Tegen betaling is het mogelijk om broodjesservice (ter plekke) of ontbijt (ter plekke of via ons op het boekingsformulier) bij te boeken.

Kies je vertrekdatum

Vergelijk de prijzen van 2 reisorganisaties — tik een datum aan in de kalender.

Summit Travel vanaf €368 incl.
Sunweb Ski vanaf €880 incl.

Aanbiedingen · 3 resultaten

Aanbieder
Nachten
Sorteren
Summit Travel
3-kmr (6 pers) Superior6 pers. Enkel Logies 6 nachten Eigen vervoer
maandag 1 maart 2027
€746 p.p.
Boek bij Summit Travel ›
Summit Travel
3-kmr (6 pers) Superior4 pers. Enkel Logies 5 nachten Eigen vervoer
maandag 1 maart 2027
€768 p.p.
Boek bij Summit Travel ›
Summit Travel
3-kmr (6 pers) Superior2 pers. Enkel Logies 5 nachten Eigen vervoer
maandag 1 maart 2027
€1146 p.p.
Boek bij Summit Travel ›
Kon de vertrekken niet laden.
Geen vertrekken met deze filters.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
1°
-7°
72mm
J
2°
-7°
65mm
F
5°
-4°
81mm
M
8°
0°
84mm
A
14°
4°
110mm
M
17°
7°
158mm
J
19°
9°
174mm
J
19°
9°
152mm
A
15°
6°
108mm
S
11°
2°
83mm
O
5°
-3°
86mm
N
1°
-6°
85mm
D

Over Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn

Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn telt 270 km piste en 70 liften, verdeeld over twee deelstaten: Salzburg en Tirol. Met 140 km blauwe en 112 km rode pistes zit je hier als gemiddelde skiër helemaal goed.

De skidorpen:

  • Saalbach: levendig dorp op ruim 1.000 m, bekend om zijn après-ski
  • Hinterglemm: verderop in het Glemmtal, met liften aan beide dalflanken
  • Leogang: rustigere toegang via de zuidkant van het gebied
  • Fieberbrunn: het Tiroolse deel, geliefd bij freeriders

Saalbach-Hinterglemm organiseerde in 1991 de wereldkampioenschappen alpineskiën.

Over Summit Travel

Summit Travel
Summit Travel is een Belgische wintersportspecialist: appartementen, chalets en hotels in de Alpen, altijd met skipas inbegrepen en op basis van eigen vervoer.
Niet wat je zocht?
Ga terug naar je zoekresultaten met je filters intact.
← Terug naar Wintersport

Lees meer

★ Jouw selectie
Klaar om te boeken? €746 p.p. · incl. skipas voor 6 nachten · 01 Mar 2027
Je gaat verder op de site van Summit Travel. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
€
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
01 Mar · 6 n
€746 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.