Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Aldiola Country Resort

★★★★ Italië · Sardinië · Sant' Antonio di Gallura 19°C in oktober
4,4 Zeer goed 200 beoordelingen
Vlucht
2,0u vanuit Brussel
Klimaat in oktober
19° dag / 13° nacht
🍽
Eten
Logies & Ontbijt

Over dit hotel

Hoe mooi het eiland Sardinië ook is, een fietstocht midden op de dag in juli, dat moet je dus niet doen. Mezelf vervloekend dat ik zo eigenwijs geweest was, zwierf ik over de Sardijnse wegen. Mijn water was op, m'n eten idem dito, en ik had al een uur niemand meer gezien. Ik begon me zorgen te maken.

Tot ik voorbij een bocht - als een oase in de woestijn, zo'n dorst had ik gekregen - ineens een paar huisjes op de heuvel zag. Toen ik verder keek zag ik een betoverend meer. Was ik nu aan het dromen? Al gauw kwam een vriendelijk ogende heer op me af gelopen. Hij keek mij en m'n oververhitte hoofd bezorgd aan en gebaarde me mee te komen. Eerst zitten, glaasje water erbij, en dan zouden we wel kennismaken. Wat was ik hem dankbaar. Nadat de eerste dorst gelest was, stelde hij zich voor als Giovanni, eigenaar van hotel Aldiola. De huisjes die ik had gezien, zijn de 'kamers' van het hotel. Als architect was Giovanni altijd bezig met het verwezenlijken van andermans dromen. Met de bouw van Aldiola was zijn eigen lang gekoesterde droom werkelijkheid geworden. Een oase van rust tussen de olijf -en kurkbomen met misschien wel het mooiste uitzicht van Sardinie.

Na twee liter water later was mijn dorst wel gelest, maar mijn trek was er niet minder op geworden… Nog voor ik iets kon zeggen nam Giovanni me al mee. Het mooiste van Aldiola had ik namelijk nog te goed. Dat was namelijk te vinden in het restaurant. Of om precies te zijn, op de veranda van het restaurant. Met een bord dampende verse pasta voor me, met eindeloos mooi uitzicht op het lago di Liscia en geen ander geluid dan zo nu en dan een voorbijvliegende vogel, voelde ik enorme bewondering voor Giovanni. Ik denk omdat hij vanuit het niets zo´n mooi hotel had opgebouwd.

Kies je vertrekdatum

Vergelijk de prijzen van 2 reisorganisaties — tik een datum aan in de kalender.

Elizawashere.be vanaf €814
de Vakantie Discounter vanaf €649
Oktober 2026
Beste prijs Jouw selectie
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
1
2
3
4
5
6
€649
7
8
9
10
11
12
€814
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Elke stip is een aanbieder die die dag vertrekt — tik een dag aan om te vergelijken

Aanbiedingen · 2 resultaten

Aanbieder
Sorteren
de Vakantie Discounter
Logies & Ontbijt Charleroi 7 nachten
dinsdag 6 oktober 2026
€649 p.p.
Boek bij de Vakantie Discounter ›
Elizawashere.be
Logies & Ontbijt Charleroi 7 nachten
maandag 12 oktober 2026
€814 p.p.
Boek bij Elizawashere.be ›
Geen vertrekken met deze filters.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
10°
69mm
J
10°
73mm
F
12°
66mm
M
15°
55mm
A
19°
11°
40mm
M
23°
15°
25mm
J
27°
18°
10mm
J
27°
19°
20mm
A
23°
16°
37mm
S
19°
13°
81mm
O
14°
95mm
N
11°
100mm
D

Over Sardinië

Sardinië heeft een interne autonomie sinds 1948 en een eigen taalwet die het Sardisch beschermt als regiotaal.

  • Costa Smeralda: glitterstrook in het noordoosten, ontwikkeld door de Aga Khan in de jaren 60
  • Cagliari: hoofdstad in het zuiden, met flamingo's in stadsmoerassen
  • Alghero: stad in het noordwesten waar Catalaans nog dagelijks gesproken wordt
  • Nuraghen: prehistorische torenforten, zo'n 7.000 staan er nog overeind (UNESCO)

Het Sardinische dieet wordt vaak genoemd in onderzoek naar lange levensduur: het eiland heeft één van de hoogste concentraties honderdjarigen ter wereld.

Over Elizawashere.be

Elizawashere.be
Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €814 p.p. voor 7 nachten · 12 Oct 2026 · vanuit Charleroi
Je gaat verder op de site van Elizawashere.be. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
12 Oct · 7 n · Charleroi
€814 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.