☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
★★★★★ Agios Nikolaos · Kreta · Griekenland
4,9 Uitstekend 114 beoordelingen

The Island Concept

Vanaf € 1.667 per persoon voor 7 nachten logies & ontbijt bij Elizawashere.be. Eerstvolgend vertrek: 11 april 2027. Prijzen gelezen op 29 oktober 2026.

3,5 u vluchtvanuit Brussel
20° in april13° 's nachts
Logies & Ontbijtformule

Over dit hotel

Woorden schieten tekort als iemand mij vraagt The Island Concept Luxury Boutique Hotel op Kreta te omschrijven. Het is paradijselijk, luxe, stijlvol, ontzettend servicegericht zonder opdringerig te zijn, persoonlijk en intiem. Als je een bijzondere vakantie zoekt om samen met je liefde te genieten, dan ben je hier op het juiste adres.

Dit boutique hotel heeft een prachtige ligging aan de Egeïsche Zee. Kijk je om je heen, dan zie je het adembenemende uitzicht over het helderblauwe water, maar ook het goed uitgedachte interieur en exterieur. De kussens op de ligbedden, de muren en de stoelen aan de bar zijn spierwit en steken fantastisch af met het blauw van de lucht en de zee. Tegelijkertijd creëert het een ontspannen en heerlijk mediterraan gevoel. Houd je van lekker eten? Ook dan zit je hier goed. Traditionele gerechten worden in een modern jasje gestoken en klaargemaakt met alles wat de omgeving te bieden heeft. Zin om er een keer op uit te gaan? Bezoek dan het vlakbij gelegen, romantische plaatsje Agios Nikoloas of bekijk de windmolens op de Lassithi-hoogvlakte. Het is hier genieten met een hoofdletter G!

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
15°
10°
104mm
J
15°
9°
79mm
F
17°
10°
59mm
M
20°
13°
26mm
A
24°
16°
12mm
M
28°
20°
3mm
J
30°
23°
1mm
J
30°
23°
1mm
A
27°
21°
15mm
S
24°
18°
44mm
O
20°
14°
65mm
N
17°
11°
95mm
D

Over Kreta

Kreta is het grootste Griekse eiland: meer dan duizend kilometer kustlijn en bergen tot 2.456 meter hoog (de Psiloritis). Het was hier dat de Minoïsche beschaving (3500 tot 1100 v.Chr.) ontstond, lang voor het klassieke Griekenland.

De vier hoofdregio's hebben elk een eigen sfeer:

  • Chania in het westen, met een Venetiaanse haven en de Samariakloof (een van de langste van Europa, 16 km)
  • Rethymnon, charmante oude stad met zowel een Ottomaanse minaret als een Venetiaans fort
  • Heraklion, de hoofdstad, met het paleis van Knossos op een steenworp afstand
  • Agios Nikolaos in het oosten, chiquer en rustiger, vlakbij Spinalonga (de leprozenkolonie uit Victoria Hislops bestseller Het Eiland)

Het binnenland verrast met bergdorpen waar de tijd lijkt te hebben stilgestaan, en met het traditionele Kretenzische eetpatroon dat dokters wereldwijd 'het mediterrane dieet' zijn gaan noemen.

Onze gids Kreta Last minute Kreta: vergelijk meer dan 800 hotels in Chersonissos, Malia, Rethymnon en Agios Nikolaos. Ca. 3…

Lees meer

Over Elizawashere.be

Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 29/10 04:00
Deel dit hotel
11 apr · 7 nachten
€1667 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.