☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
Japan

Rondreis Japan Hoogtepunten - 22 dagen; Verfijnde rituelen

12,3 u vluchtvanuit Brussel
21° in oktober14° 's nachts
Half Pensionformule

Over dit hotel

Met deze 3-weekse hoogtepuntenreis door Japan profileert Koning Aap zich als dé Japanspecialist op de Nederlandse en Belgische markt. We richten ons op reizigers die het prachtige Japan willen ontdekken met een ervaren en goed gewaardeerde aanbieder.

Japan spreekt tot ieders verbeelding. Er zijn eeuwenoude tradities als de theeceremonie en de bloemschikkunst. Je treft op je rondreis Japan geisha's en imposante sumoworstelaars, tempels van goud en tuinen van mos.

En toch is er zoveel meer. Als je er maar oog voor hebt. De subtiele buiging bij het binnenkomen, het kunstig verpakken van je souvenir, de minzame glimlach bij het naar buiten gaan. Het verschil zit in de kleinste details. Daarom houden wij van Japan!

Ligging & weer

≈ Bij benadering:

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
10°
1°
46mm
J
10°
1°
59mm
F
13°
4°
104mm
M
19°
10°
122mm
A
23°
14°
136mm
M
25°
18°
183mm
J
29°
22°
162mm
J
31°
23°
165mm
A
27°
20°
207mm
S
21°
14°
172mm
O
17°
8°
87mm
N
12°
3°
42mm
D

Over Japan

Japan reis je het makkelijkst per shinkansen: de eerste hogesnelheidslijn tussen Tokio en Osaka reed al in 1964, vlak voor de Olympische Spelen. Zo combineer je moderne steden met tempels en tuinen in één rondreis.

Waarvoor je komt:

  • Tokio: de hoofdstad en het startpunt van de meeste rondreizen
  • Kyoto: de oude keizerstad, met 17 werelderfgoedsites
  • Fushimi Inari: duizenden rode torii-poorten over de wandelpaden van een heiligdom in Kyoto
  • Hiroshima: de Atoombomkoepel, UNESCO-werelderfgoed

Het Vredespark in Hiroshima beslaat meer dan 12 hectare rond die koepel en is een stille, indrukwekkende halte.

Lees meer

Over Koning Aap Reizen

Koning Aap Reizen is een rondreis-specialist voor groepsavonturen op alle continenten. Reizen voor jong en oud met lokale gidsen, kleinere groepen en focus op cultuur en natuur. Onderdeel van Sawadee.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 22/10 04:00
Deel dit hotel
23 okt · 21 n · ✈ Amsterdam Schiphol
€4351 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.