☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
★★★★ Rivière du Rempart · Noordkust · Mauritius
4,6 Uitstekend 2.235 beoordelingen

Lagoon Attitude Hotel

Vanaf € 1.622 per persoon voor 7 nachten half pension bij de Vakantie Discounter, ook te boeken bij TUI. Eerstvolgend vertrek: 8 december 2026. Prijzen gelezen op 29 oktober 2026.

12,3 u vluchtvanuit Brussel
30° in januari23° 's nachts
Half Pensionformule
4 luchthavensBelgië · Nederland · Duitsland

Vertrekdata & prijzen

Elke reis verschilt in luchthaven. Filter zodat je vergelijkt wat vergelijkbaar is.

Vertrek vanuit
Aanbieder
Aanbiedingen
zondag 3 januari 2027 · 1 optie
TUI 1 optie
Half Pension
✈ Brussel Zaventem · 7 nachten
€2149 p.p.
Bekijk

Over dit hotel

Omgeven door een ongerepte natuur, ligt Hotel Lagoon Attitude aan de rand van de uitgestrekte lagune van Anse la Raie. Het hotel is heel milieubewust: geen eenmalig gebruik van plastiek, een winkel waar je waren in bulk koopt, niet gemotoriseerde wateractiviteiten, een Maritiem Ontdekkingscentrum, een pedagogisch centrum waar je alles leert over de rijkdom van de lagune ... Ontdek de lokale cultuur via allerlei activiteiten. Lagoon Attitude draagt trots de certificaten Made in Moris en Travelife Gold voor zijn inspanningen voor milieubewust toerisme. Geniet in alle rust in dit Adults Only-hotel.

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
30°
23°
227mm
J
30°
24°
254mm
F
29°
23°
201mm
M
29°
22°
178mm
A
27°
21°
119mm
M
26°
19°
72mm
J
25°
18°
78mm
J
25°
18°
72mm
A
26°
18°
45mm
S
27°
20°
48mm
O
28°
21°
61mm
N
29°
22°
150mm
D

Over Noordkust

Noordkust is op Mauritius de zone van de districten Pamplemousses en Rivière du Rempart, met beschutte lagunes en witte stranden. In Trou-aux-Biches opende al in 1971 het eerste grote hotel.

Waarvoor je komt:

  • Trou-aux-Biches: 2 km wit zandstrand onder casuarina's, met snorkelriffen voor de kust
  • Cap Malheureux: het kerkje Notre-Dame Auxiliatrice met zijn rode dak
  • Pamplemousses: de oudste botanische tuin van het zuidelijk halfrond, met reuzenwaterlelies

Die tuin werd in 1770 aangelegd door Pierre Poivre; bij Cap Malheureux gingen de Britten in 1810 aan land om het eiland op de Fransen te veroveren.

Lees meer

Over TUI

TUI is een van de grootste reisorganisaties ter wereld en verzorgt al decennia vakanties voor Belgische reizigers. Eigen vluchten via TUI fly, 24/7 reisbegeleiding ter plaatse en uitgebreid aanbod in alle categorieën.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 29/10 04:00
Deel dit hotel
3 jan · 7 nachten
€2149 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.