☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×

Hotel Phoenix

Zwitserland · Zermatt · Zermatt ☀ -4°C in april
🚗
Eigen vervoer
±10 u 10 rijden vanuit Brussel
☀
Klimaat in april
-4° dag / -10° nacht
🍽
Eten
Logies & Ontbijt

Over dit hotel

Op een centrale locatie in Zermatt vind je Hotel Phoenix. Zowel het centrum van Zermatt als de dichtstbijzijnde skilift, de Sunnegga, bevinden zich op ca. 300 meter afstand van het hotel. Zermatt is een autovrij dorp; je kunt je auto achterlaten in Täsch, op ongeveer 6 km van het hotel vandaan en vanuit daar kun je verder met de trein (ca. 12 min.) Deze trein stopt op ca. 500 meter van het hotel. Tegen betaling is er een pendeldienst beschikbaar naar het treinstation. Het hotel heeft een sfeervolle inrichting en is voorzien van prima faciliteiten. Er is een receptie, een lift, bar, terras, ontbijtzaal en skiberging met schoenendrogers. Verder is er gratis Wi-Fi en is er een wasservice beschikbaar tegen betaling.Tijdens je verblijf kun je tegen een kleine meerprijs gebruik te maken van de wellness in het Alpen Resort Hotel (5 min loopafstand). In deze wellnessruimte is onder meer een binnenzwembad (80m2), kinderzwembad, onsen bad, een stoombad, een sauna, ontspanningsruimtes en een jacuzzi aanwezig. Tegen betaling kun je een massagebehandeling bijboeken. De comfortabele kamers zijn voorzien van een kluis, zitgelegenheid, tv, koffiezetapparaat en de superior kamers hebben een balkon met uitzicht over de bergen. In de badkamers vind je een bad of douche, toilet en een haardroger. De 1/2-persoonskamer standaard is 20 m2 en de 1/2-persoonskamer superior is 22 m2. Verblijf in Hotel Phoenix is op basis van logies en ontbijt.Let wel: de getoonde prijzen zijn op basis van bezetting met 1 persoon. Bezet je een kamer met 2 personen, dan wordt de gemiddelde prijs veel lager (zie de kortingen aan de rechterkant)!

Kies je vertrekdatum

April 2027
Beste prijs Jouw selectie
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo

Aanbiedingen · 2 resultaten

Nachten
Sorteren
zondag 25 april 2027
1/2-pers.kmr. standaard1–2 pers. Logies & Ontbijt 2 nachten Eigen vervoer
vanaf €768 p.p.
Bekijk deal ›
zondag 25 april 2027
1/2-pers.kmr. Superior1–2 pers. Logies & Ontbijt 2 nachten Eigen vervoer
vanaf €815 p.p.
Bekijk deal ›
Kon de vertrekken niet laden.
Geen vertrekken met deze filters.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
-6°
-12°
48mm
J
-7°
-12°
44mm
F
-6°
-11°
54mm
M
-4°
-10°
52mm
A
1°
-5°
54mm
M
4°
-2°
49mm
J
8°
2°
46mm
J
8°
3°
52mm
A
5°
0°
47mm
S
1°
-3°
52mm
O
-3°
-8°
52mm
N
-5°
-10°
44mm
D

Over Zwitserland

Voor Belgen is Zwitserland vooral een wintersportbestemming, maar de Zwitserse zomer is een aparte ontdekking: bloemenweiden tot op 2.500 meter en bergtreinen die je naar gletsjers en uitkijkpunten brengen.

De grote wintersportgebieden zijn:

  • Verbier en Crans-Montana: in het Franstalige Valais, lange afdalingen tot in de boomgrens
  • Zermatt: aan de voet van de Matterhorn, autovrij en met spoor naar Italië
  • St. Moritz en Davos: in Graubünden, mondain en uitgestrekt
  • Grindelwald en Wengen: in het Berner Oberland, dichtbij de Jungfraujoch

De Zwitserse tradities zijn iets om mee terug te nemen: fondue, raclette, chocolade vooraan in elke winkel, en een treincultuur waar elke aansluiting tot op de minuut werkt.

Skigebied Zermatt

Liften
52
Seizoen
1 nov – 3 mei
2026/27
blauw 21%rood 71%zwart 8% · gemeten verdeling
Met de auto
Brussel – Zermatt: ± 10 u 10 (889 km), zonder pauzes of file
Gletsjer
Ja, er wordt ook op een gletsjer geskied
Verder
Snowpark

Cijfers van het skigebied: matterhornparadise.ch, matterhornparadise.ch, matterhornparadise.ch. Pisteverdeling en snowpark: data from OpenSkiData / OpenSkiMap.org, © OpenStreetMap contributors (ODbL), Skimap.org, Who's On First, © Mapterhorn. Rijtijd: OSRM, © OpenStreetMap contributors.

Over Summit Travel

Summit Travel
Summit Travel is een Belgische wintersportspecialist: appartementen, chalets en hotels in de Alpen, altijd met skipas inbegrepen en op basis van eigen vervoer.
Niet wat je zocht?
Ga terug naar je zoekresultaten met je filters intact.
← Terug naar Wintersport

Lees meer

★ Jouw selectie
Klaar om te boeken? €768 p.p. · incl. skipas voor 2 nachten · 25 Apr 2027
Je gaat verder op de site van Summit Travel. Je betaalt niets extra.
Bekijk deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
€
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
25 Apr · 2 n
€768 p.p.
Bekijk deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.