☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
★★★★ Los Llanos de Aridane · La Palma · Spanje
4,7 Uitstekend 654 beoordelingen

Hotel Hacienda de Abajo

Vanaf € 1.109 per persoon voor 5 nachten enkel logies bij de Vakantie Discounter, ook te boeken bij Elizawashere.be. Eerstvolgend vertrek: 3 november 2026. Prijzen gelezen op 29 oktober 2026.

4,4 u vluchtvanuit Brussel
23° in november17° 's nachts
Enkel Logiesof logies & ontbijt
2 luchthavensNederland · Duitsland

Vertrekdata & prijzen

Elke reis verschilt in luchthaven en reisduur. Filter zodat je vergelijkt wat vergelijkbaar is.

Vertrek vanuit
Reisduur
Formule
Aanbieder
Aanbiedingen
dinsdag 24 november 2026 · 1 optie
de Vakantie Discounter 1 optie
Enkel Logies
✈ Düsseldorf · 5 nachten
€1149 p.p.
Bekijk

Over dit hotel

Ik ben zo blij dat ik weer op reis ben. Hotel Hacienda de Abajo is echt prachtig en ligt ook nog eens in het oude gedeelte van Tazacorte. Het verhaal achter dit werkelijk schitterende adresje is wel heel bijzonder, want hier werd vroeger suikerriet verbouwd. En het is het oudste en allereerste landgoed op het eiland La Palma waar dit plaatsvond, waardoor het deel uitmaakt van het cultureel erfgoed van de Canarische Eilanden.

Terwijl ik hier binnen wandel, voel ik me de koningin te rijk. Droom ik, of ben ik hier echt? Alles is vernieuwd en goed onderhouden, maar details uit vroeger tijden zijn bewaard gebleven. Dit is precies waar ik naar op zoek ben geweest. Overal waar ik kijk zie ik de meest prachtige dingen: porselein, het meest mooie houtsnijwerk en sculpturen. De kamers zijn met erg veel liefde ingericht, dat voel ik direct wanneer ik mijn koffer neerzet en de decoratie in me opneem. Ik weet nu al dat ik de komende tijd heerlijk zal slapen na iedere dag weer een ander stukje van La Palma ontdekt te hebben. Er wordt me verteld dat ik voor lekker eten de deur in ieder geval niet uit hoef. Restaurant El Sitio zorgt ervoor dat lokale lekkernijen en internationale specialiteiten samengaan, waardoor je er geniet van de meest verrassende maaltijden.

Terwijl het water me in de mond loopt bij de gedachte aan de menukaart van het restaurant, bedenk ik wat ik de komende dagen ga ondernemen. Ik ga sowieso wandelen in het Laurierbos, want daar schijn je bijna niets anders te horen dan de vogels die fluiten. Dat klinkt heerlijk rustig. En wat ik zeker niet wil missen is een bezoek aan de meest pittoreske bezienswaardigheid van La Palma. Plaza La Glorieta Las Manchas, in de buurt van Los Llanos de Aridane, bestaat uit kunstzinnige dieren, planten en bankjes, die gemaakt zijn van vele, gekleurde mozaïksteentjes. Ik kan niet wachten om dit met eigen ogen te bewonderen.

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
20°
15°
55mm
J
20°
14°
41mm
F
20°
15°
32mm
M
21°
15°
18mm
A
22°
16°
7mm
M
24°
18°
1mm
J
25°
19°
0mm
J
26°
20°
1mm
A
26°
20°
11mm
S
25°
19°
29mm
O
23°
17°
43mm
N
21°
16°
64mm
D

Over La Palma

La Palma heet La Isla Bonita, en met de Roque de los Muchachos op 2.426 meter heeft het na Tenerife de hoogste top van de Canarische Eilanden. In het noorden ligt het nationaal park Caldera de Taburiente, een krater van 9 km breed.

Waarvoor je komt:

  • Los Cancajos: badplaats aan de oostkust, vlak bij de hoofdstad Santa Cruz
  • Los Llanos de Aridane: de grootste plaats, aan de westkant
  • Puerto Naos: strandplaats aan de westkust
  • Roque de los Muchachos: sterrenwachten met de Gran Telescopio Canarias

In 2021 duurde een vulkaanuitbarsting 85 dagen, de langste ooit gemeten op het eiland.

Onze gids Canarische Eilanden Last minute Canarische Eilanden: vergelijk meer dan 850 hotels op Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote en Fuer…

Lees meer

Over de Vakantie Discounter

De Vakantie Discounter is een budget-georiënteerde aanbieder met dagelijks wisselende last-minute deals naar zonbestemmingen. Reizen worden uitgevoerd door grote tour operators; de Discounter levert vooral de scherpe prijs.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 29/10 04:00
Deel dit hotel
24 nov · 5 nachten
€1149 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.