☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
★★★★★ Palma · Mallorca · Spanje
4,3 Zeer goed 1.000+ beoordelingen

HM Ayron Park

Vanaf € 440 per persoon voor 5 nachten logies & ontbijt bij de Vakantie Discounter, ook te boeken bij Corendon en Sunweb. Prijzen gelezen op 28 oktober 2026.

2,1 u vluchtvanuit Brussel
23° in oktober13° 's nachts
Logies & Ontbijtformule
5 luchthavensBelgië · Nederland · Duitsland

Vertrekdata & prijzen

Elke reis verschilt in luchthaven en reisduur. Filter zodat je vergelijkt wat vergelijkbaar is.

Vertrek vanuit
Reisduur
Aanbieder
8 vertrekdata

Laagste prijs p.p. per vertrekdag laagste
Aanbiedingen
donderdag 29 oktober 2026 · 1 optie
Sunweb 1 optie
Logies & Ontbijt
✈ Keulen/Bonn · 3 nachten
€1117 p.p.
Bekijk

Over dit hotel

Hotel HM Ayron Park ligt midden in het levendige Playa de Palma. In de directe omgeving vind je genoeg winkeltjes, bars en restaurants. Het schitterende lange strand is vlakbij: na een klein stukje wandelen sta je al met je voeten in het zand en kun je je handdoekje al uitrollen.

Hotel HM Ayron Park heeft een mooi zwembad met daaromheen een zonneterras met ligbedden en wuivende palmbomen. Hier kun je de hele dag genieten van een goed boek en heerlijk luieren. Op het dakterras zit nog een zwembad, wat een prachtig uitzicht heb je hier! En wil je een dagje iets anders dan relaxen en zwemmen? Huur dan een keer een fiets en verken op een sportieve manier de omgeving.

Iedere dag staat er een smakelijk buffet voor je klaar met voor ieder wat wils. Voor je favoriete drankjes en fleurige cocktails wordt gezorgd bij de bar met chill-out. De perfecte plek om samen te proosten en een fijn gesprek te voeren. Maak 's avonds een lange wandeling over de boulevard en je valt vast en zeker als een blok in slaap in je netjes ingerichte kamer.

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
15°
5°
42mm
J
16°
5°
34mm
F
17°
6°
32mm
M
19°
8°
39mm
A
23°
12°
29mm
M
27°
15°
15mm
J
30°
18°
5mm
J
31°
19°
17mm
A
27°
17°
48mm
S
23°
13°
72mm
O
19°
9°
52mm
N
16°
7°
51mm
D

Over Playa de Palma

Playa de Palma omvat de zone tussen Palma vliegveld en Arenal, met de bekendste Duitse vakantieconcentratie op het eiland (Ballermann-traditie).

  • Bierstrasse en Schinkenstrasse: de Duitse aprés-strandbars, hoogtepunt van de Ballermann cultuur
  • Mega Park en Bierkönig: bekendste partyclubs van het strand
  • Rustigere stukken: rond Plaça Pius XII, populairder bij families
  • Stad Palma: vijftien minuten met tram of bus, voor wie iets cultureels wil

De Ballermann 6 strandbar werd opgericht in 1949 als kleine bar; vandaag is "Ballermann" een Duits handelsmerk voor de hele Playa de Palma traditie.

Onze gids Mallorca Last minute Mallorca: vergelijk meer dan 650 hotels in Palma, Calvià, Alcúdia en Cala Ratjada. Ca. 2 uur vl…

Lees meer

Over Sunweb

Sunweb is gespecialiseerd in zonvakanties naar populaire bestemmingen in Zuid-Europa. Eigen vluchten, scherpe prijzen en flexibele boekingsvoorwaarden — vooral sterk in Spanje, Griekenland en Turkije.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 28/10 04:00
Deel dit hotel
29 okt · 3 n · ✈ Keulen/Bonn
€1117 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.