☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
★★★ Molivos (Eftalou) · Lesbos · Griekenland
4,8 Uitstekend 13 beoordelingen

Appartementen Gorgona (Sunweb)

Vanaf € 480 per persoon voor 7 nachten enkel logies bij Sunweb. Eerstvolgend vertrek: 7 juni 2027. Prijzen gelezen op 31 oktober 2026.

3,2 u vluchtvanuit Brussel
28° in juni18° 's nachts
Enkel Logiesformule

Over dit hotel

Het ruim opgezette Appartementen Gorgona ligt op een heuvel en hierdoor heb je een prachtig uitzicht over de natuur van het plaatsje Eftalou. Deze leuke Villages ligt op loopafstand van het strand, waar je de dagen luierend en ontspannen kunt doorbrengen. Naar het centrum van Molivos (Eftalou) kun je wandelen, maar de eigenaar van Gorgona rijdt ook ongeveer 4 keer per dag met een busje naar het centrum. Ideaal toch?!

Niet alleen de fijne ligging zorgt ervoor dat dit een onvergetelijke vakantie wordt, maar ook de vriendelijke familie en personeel zal je hier als echte gasten ontvangen. Die Griekse gastvrijheid zorgt voor nét dat beetje extra. Niet voor niets is Gorgona een zeer gewaardeerd adres op Lesbos. Ontspannen kan trouwens ook erg goed bij het zwembad, waarbij je kunt genieten op een ligstoel met een uitzicht over zee en de bergen op de achtergrond. In het restaurant kun je een lekkere maaltijd bestellen en iedere dag is er een ander dagmenu wat met liefde wordt klaargemaakt.

Gorgona bestaat uit een hoofdgebouw met een aantal bijgebouwtjes. Na een grondige renovatie zijn de appartementen omgetoverd tot moderne verblijven met een ruime keuken. Ook de slaapkamers en badkamers werden aangepakt, je voelt je echt thuis. Het is heerlijk om na een warme dag nog even na te genieten met een lekker koel drankje en hapje op je balkon of terras.

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
11°
4°
97mm
J
11°
5°
81mm
F
14°
6°
63mm
M
18°
10°
42mm
A
23°
14°
27mm
M
28°
18°
12mm
J
30°
20°
7mm
J
30°
20°
5mm
A
27°
17°
18mm
S
21°
13°
33mm
O
16°
9°
80mm
N
13°
6°
114mm
D

Over Lesbos

Lesbos is het derde grootste Griekse eiland en de geboorteplaats van dichteres Sappho (rond 600 v.Chr.). Het eiland staat ook bekend om zijn ouzo-productie en Versteend Woud.

De hoofdgebieden:

  • Mytilini: hoofdstad aan de oostkust, met Genuese vesting en byzantijnse erfenis
  • Molyvos: noordkust met een middeleeuwse vesting en kleurrijk vissersdorpje
  • Skala Eressos: zuidwestkust, geboorteplaats van Sappho en internationale lesbische cultuurbestemming
  • Versteend Woud: 20 miljoen jaar oude versteende boomstammen in een UNESCO geopark

Lesbos was tussen 2015 en 2016 één van de belangrijkste landingspunten voor vluchtelingen uit Syrië en Afghanistan; de impact op het lokale toerisme was zwaar tot herstel rond 2018.

Onze gids Lesbos Last minute Lesbos? Vergelijk meer dan 55 hotels in Petra, Molyvos, Anaxos en Skala Kalloni, vanaf ca. €375…

Lees meer

Over Sunweb

Sunweb is gespecialiseerd in zonvakanties naar populaire bestemmingen in Zuid-Europa. Eigen vluchten, scherpe prijzen en flexibele boekingsvoorwaarden — vooral sterk in Spanje, Griekenland en Turkije.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 31/10 04:00
Deel dit hotel
7 jun · 7 nachten
€480 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.