Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

The Well Parga

★★★★ Griekenland · Epirus (Parga) · Parga 22°C in oktober
5,0 Uitstekend 33 beoordelingen
Vlucht
2,7u vanuit Brussel
Klimaat in oktober
22° dag / 12° nacht
🍽
Eten
Enkel Logies

Over dit hotel

The Well Parga is een heerlijk vakantieverblijf. Pittoresk en modern zijn de juiste woorden om dit prachtige oude huis met 3 etages te omschrijven. Niet alleen het huis is bijzonder, zeker ook de ligging. In de smalle autovrije straatjes vind je de typische tavernes en winkeltjes die dit mooie plekje van Griekenland rijk is. Ondanks dat je midden in het centrum bent, is het een rustige bestemming. Het Kryoneri Beach ligt ook vlakbij. Zowel de suites als de buitenkant hebben nog originele elementen die gecombineerd worden met warme materialen en kleuren. Aan de inrichting van de suites is veel aandacht besteed. Rijk gedecoreerd en knusse details die ervoor zorgen dat je jezelf helemaal thuis voelt. Ook beschikken de suites over een kitchenette, handig voor het bereiden van een klein gerecht of je drankje koud te zetten in het koelkastje. Een fijne plek om 's morgens te ontbijten is op je eigen terras of balkon. Natuurlijk met verse broodjes van de bakker uit de buurt.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
12°
118mm
J
13°
125mm
F
15°
93mm
M
18°
68mm
A
23°
12°
44mm
M
28°
16°
19mm
J
30°
18°
12mm
J
31°
18°
21mm
A
27°
15°
58mm
S
22°
12°
111mm
O
17°
165mm
N
13°
161mm
D

Over Griekenland

Voor Belgen is Griekenland al decennia een van de meest geboekte bestemmingen voor strandvakanties. Het land valt grofweg uiteen in twee gebieden: de drukkere Egeïsche eilanden in het oosten en de groenere Ionische eilanden in het westen.

De grote eilanden bieden elk hun eigen verhaal:

  • Kreta: bakermat van de Minoïsche beschaving, met het paleis van Knossos en naar verluidt meer olijfbomen dan inwoners
  • Rhodos: middeleeuwse ommuurde oude stad, gebouwd door de Hospitaalridders en UNESCO werelderfgoed
  • Corfu: het enige Griekse eiland dat nooit door de Ottomanen werd ingenomen, met duidelijk Venetiaanse architectuur
  • Cycladen: de witgekalkte huizen en blauwe luiken die op elke postkaart staan

Eten gebeurt overal buiten en duurt lang; philoxenia, letterlijk 'liefde voor de vreemdeling', is het woord dat de Grieken zelf graag gebruiken om hun gastvrijheid uit te leggen.

Over Sunweb

Sunweb
Sunweb is gespecialiseerd in zonvakanties naar populaire bestemmingen in Zuid-Europa. Eigen vluchten, scherpe prijzen en flexibele boekingsvoorwaarden — vooral sterk in Spanje, Griekenland en Turkije.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €476 p.p. voor 7 nachten · 13 Oct 2026 · vanuit Düsseldorf
Je gaat verder op de site van Sunweb. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
13 Oct · 7 n · Düsseldorf
€476 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.