Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Résidence Les Néreïdes Pierre & Vacances

Frankrijk · Paradiski · La Plagne 6°C in april
4,4 Zeer goed 278 beoordelingen
🚗
Eigen vervoer
±8u rijden vanuit Brussel
Klimaat in april
6° dag / -2° nacht
🍽
Eten
Enkel Logies

Over dit hotel

Résidence Les Néréïdes in La Plagneis een mooi appartementencomplex in Belle Plagne. Mede door de centrale ligging is deze résidence een echte aanrader. Je hebt vanaf het complex namelijk direct toegang tot de blauwe piste en vanaf hier ski je zo naar de gondel 'Roche de Mio' toe. De appartementen zijn sfeervol en zeer verzorgd ingericht. Er is bij de aankleding veel gebruik gemaakt van hout, wat bij de verder moderne inrichting, voor dat authentieke wintersportgevoel zorgt. De appartementen hebben een volledig ingerichte keuken waar je heerlijke maaltijden kunt voorbereiden. Een keer geen zin om te koken? Le K2 is op 100 meter afstand te vinden waar je allerlei specialiteiten uit de Savoie kunt eten. Na een dag naar beneden suizen tussen de gebruinde skileraren kun je gemakkelijk nog even het centrum in, waar je lekker kunt eten of je aan kunt sluiten voor een gezellig drankje tijdens de après-ski. Daarna kan je ook zo weer terug naar het appartement lopen want deze ligt op 200 meter afstand van het centrum.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
-7°
136mm
J
-7°
135mm
F
-5°
118mm
M
-2°
115mm
A
11°
120mm
M
15°
108mm
J
18°
89mm
J
18°
96mm
A
15°
99mm
S
10°
131mm
O
-3°
149mm
N
-5°
147mm
D

Over Paradiski

Paradiski ontstond in december 2003, toen de Vanoise Express dubbeldekker kabelbaan La Plagne en Les Arcs voor het eerst koppelde.

  • La Plagne: tien afzonderlijke skidorpen op verschillende hoogtes, populair bij gezinnen
  • Les Arcs: vier hoofdstations (1600, 1800, 1950, 2000) met directe TGV verbinding via Bourg-Saint-Maurice
  • Peisey-Vallandry: kleinere centrale plaats, vaak voordeliger
  • Vanoise Express: één van de grootste pendelkabelbanen ter wereld

Vanuit Brussel duurt de directe Eurostar Snow naar Bourg-Saint-Maurice ongeveer zes uur, sneeuwbergen inbegrepen.

Over Sunweb Ski

Sunweb Ski
Sunweb Ski organiseert wintersportvakanties met eigen bussen vanuit België en Nederland naar de bekendste skigebieden in Frankrijk en Oostenrijk. Bekend om scherp geprijsde busreizen.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €582 totaal voor 7 nachten · 17 Apr 2027
Je gaat verder op de site van Sunweb Ski. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
17 Apr · 7 n
€582 totaal
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.