☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
Avoriaz · Les Portes du Soleil · Frankrijk
3,6 Goed 71 beoordelingen

Résidence Les Fontaines Blanches

± 9 u 20rijden vanuit Brussel
900–2.460 mhoogte skigebied
600 km piste208 liften
Skipas incl.bij alle aanbieders
4° in april-3° 's nachts
Enkel Logiesformule

Skigebied Les Portes du Soleil

Avoriaz ligt op 1.800 m
Hoogte
900 – 2.460 m
Pistes
600 km
volgens het skigebied
Liften
208
Seizoen
11 dec – 18 apr
2026/27
groene pistes 9%blauwe pistes 51%rode pistes 34%zwarte pistes 6% · gemeten verdeling
Skipas 6 dagen
€ 373 volwassene · € 280 kind (5–15 jaar). Kinderen jonger dan 5 jaar skiën gratis. Hun pas haal je af aan de kassa met een bewijs van leeftijd.
Met de auto
Brussel – Avoriaz: ± 9 u 20 (843 km), zonder pauzes of file
Verder
Snowpark

Cijfers van het skigebied: en.portesdusoleil.com, en.portesdusoleil.com, skipass-avoriaz.com, portesdusoleil.com, en.portesdusoleil.com. Pisteverdeling en snowpark: data from OpenSkiData / OpenSkiMap.org, © OpenStreetMap contributors (ODbL), Skimap.org, Who's On First, © Mapterhorn. Rijtijd: OSRM, © OpenStreetMap contributors.

Onze gids Avoriaz Last minute skivakantie naar Avoriaz: bekijk aanbiedingen in het autovrije skidorp in Les Portes du Soleil,…

Vertrekdata & prijzen

Laagste prijs per vertrekdag bij 2 aanbieders.

Aanbieder
10 vertrekdata

Laagste prijs p.p. per vertrekdag laagste
Aanbiedingen
zaterdag 10 april 2027 · 20 opties
Summit Travel 19 opties skipas incl.
2-kmr (5 pers)
Enkel Logies · 7 nachten · 5 pers. · Eigen vervoer
€406 p.p.
Bekijk
2-kmr (6 pers)
Enkel Logies · 7 nachten · 6 pers. · Eigen vervoer
€409 p.p.
Bekijk
studio (4 pers)
Enkel Logies · 7 nachten · 4 pers. · Eigen vervoer
€412 p.p.
Bekijk
Sunweb Ski 1 optie skipas incl.
Enkel Logies
7 nachten · Eigen vervoer
€534 €503 p.p.
Bekijk

Over dit hotel

De appartementen van Résidence Fontaines Blanches liggen bovenin in de wijk Festival. De appartementen liggen direct aan de piste en ook direct in het centrum van Avoriaz met winkels, restaurants en bars op loopafstand. Résidence Fontaines Blanches beschikt over een lift en skilockers voor het materiaal. Van de appartementen zijn er 2 types beschikbaar: Standaard en Charming, waarbij Charming iets ruimer is en vaak voorzien is van een vaatwasser. Elk appartement is uitgerust met 1 badkamer (soms 2) met ligbad en/of douche, toilet (soms apart), kitchenette met 2 of 4 kookplaten, koelkast, oven, koffiezetapparaat, een eethoek en meestal een balkon. In alle gevallen zijn er in de woonkamer 2 slaapplaatsen op bedbanken en in de slaapkamers en slaapcabines 2 losse bedden of een 2-persoonsbed of een stapelbed.  In de prijstabel kan je zien welke specifieke appartementen er beschikbaar zijn in deze résidence. Als je op een prijs klikt zie je in de rechterbalk alle informatie over dat specifieke appartement en rechtsboven de betreffende foto´s.Het verblijf is op basis van logies.

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
-1°
-7°
154mm
J
-1°
-7°
155mm
F
1°
-5°
128mm
M
4°
-3°
131mm
A
9°
1°
138mm
M
13°
5°
132mm
J
16°
7°
114mm
J
17°
8°
115mm
A
13°
5°
109mm
S
8°
2°
137mm
O
3°
-3°
163mm
N
0°
-6°
171mm
D

Over Avoriaz

Avoriaz opende in 1966 op een rotsrichel op 1.800 m en is volledig autovrij: door de besneeuwde straten gaan skiërs, voetgangers en paardensleeën. Het idee kwam van Jean Vuarnet, olympisch kampioen afdaling van 1960.

Waarvoor je komt:

  • Architectuur: houten gevels van Jacques Labro en zijn atelier die opgaan in de rotsen
  • Ski-in/ski-out: je skiet tot aan je deur
  • Portes du Soleil: skiën over de grens met Zwitserland
  • Morzine: het lager gelegen dorp op 1.000 m in hetzelfde domein

Vanuit Avoriaz bereik je de Mur Suisse aan de Pas de Chavanette: 333 hoogtemeters en bij verse sneeuw bulten tot 2 m, enkel voor ervaren skiërs.

Lees meer

Over Summit Travel

Summit Travel is een Belgische wintersportspecialist: appartementen, chalets en hotels in de Alpen, altijd met skipas inbegrepen en op basis van eigen vervoer.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 27/10 04:00
Deel dit hotel
10 apr · 7 n
€406 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.