☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
★★★★ Tignes · Tignes - Val d'Isère · Frankrijk

Résidence Blue Wood - Appartement en chalet 8 personnes 4, séjour enfamille ou entre amis MAE-0701 - Chalet

Vanaf € 612 per persoon voor 7 nachten enkel logies bij Chalet.be. Eerstvolgend vertrek: 5 december 2026. Prijzen gelezen op 29 oktober 2026.

± 10 u 40rijden vanuit Brussel
1.550–3.456 mhoogte skigebied
300 km pisteTignes - Val d'Isère
Skipas incl.in elke prijs
-2° in maart-8° 's nachts
Enkel Logiesformule

Skigebied Tignes - Val d'Isère

Tignes ligt op 2.100 m
Hoogte
1.550 – 3.456 m
Pistes
300 km
volgens het skigebied
Seizoen
28 nov – 2 mei
2026/27
groene pistes 11%blauwe pistes 44%rode pistes 34%zwarte pistes 11% · gemeten verdeling
Skipas 6 dagen
€ 468 volwassene · € 378 kind (8–18 jaar). Kinderen onder 8 jaar en 75-plussers skiën gratis.
Met de auto
Brussel – Tignes: ± 10 u 40 (950 km), zonder pauzes of file
Gletsjer
Ja, er wordt ook op een gletsjer geskied
Verder
Snowpark

Cijfers van het skigebied: valdisere.ski, en.tignes.net, en.tignes.net, valdisere.ski, en.tignes.net. Pisteverdeling en snowpark: data from OpenSkiData / OpenSkiMap.org, © OpenStreetMap contributors (ODbL), Skimap.org, Who's On First, © Mapterhorn. Rijtijd: OSRM, © OpenStreetMap contributors.

Onze gids Tignes en Val d'Isère Tignes en Val d'Isère: ca. 300 km piste tot 3.456 meter, met gletsjer. Meer dan 100 accommodaties van Sunwe…

Vertrekdata & prijzen

Laagste prijs per vertrekdag.

12 vertrekdata

Laagste prijs p.p. per vertrekdag laagste
Aanbiedingen
zaterdag 6 maart 2027 · 1 optie
Enkel Logies
7 nachten · Eigen vervoer
€910 p.p.
Bekijk

Over dit hotel

Het chalet-appartement Blue Wood is gelegen in het bovenste gedeelte van het dorp en maakt deel uit van chaletpark Le Belvédère. Slechts 200 meter van het chalet vind je de personenlift (te gebruiken van 08.30 - 18.30 uur), deze lift brengt je gemakkelijk naar de piste en de Brévières cabinelift. De cabinelift geeft je toegang tot het indrukwekkende skigebied van Tignes - Val d'Isère, een fantastisch gebied met talrijke mogelijkheden voor ieder niveau, met maar liefst 300 kilometer aan piste biedt iedere dag een nieuwe uitdaging. Bij de cabinelift is het startpunt van de skilessen van de ESF skischool en ook vind je hier een restaurant/bar met terras. Het kleine centrum bevindt zich onder in het dorp, op ongeveer 400 meter afstand via de personenlift of 800 meter afstand via de weg. In het centrum vind je o.a. een supermarkt, sportwinkels met skiverhuur en een aantal leuke restaurants en bars. Het chalet-appartement Blue Wood beschikt over een terras met prachtig uitzicht over de piste, de witte bergwereld en de rest van het dorp. Het chalet-appartement heeft ook een heerlijke houtkachel, deze zorgt wordt een warme en gezellige sfeer in het appartement. Verder heeft Blue Wood een skilocker, wasmachine en één overdekte parkeerplaats. In Tignes-Les-Brévières vind je twee grote openbare parkeerplaatsen, waar je de overige auto's kunt parkeren (tegen betaling en vooraf reserveren via https://en.tignes.net/holidays/car-parks).

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
-3°
-9°
147mm
J
-3°
-9°
141mm
F
-2°
-8°
136mm
M
1°
-6°
140mm
A
6°
-1°
136mm
M
10°
2°
110mm
J
14°
5°
89mm
J
14°
6°
102mm
A
11°
3°
105mm
S
6°
0°
143mm
O
1°
-5°
165mm
N
-2°
-7°
155mm
D

Over Tignes

Tignes bestaat uit vijf dorpen onder de Grande Motte gletsjer, waar je tot 3.456 meter hoog skiet. Samen met Val d'Isère vormt het een domein van zo'n 300 km piste.

Waar je logeert en skiet:

  • Val Claret: dichtst bij de gletsjer, met een levendig uitgaansleven
  • Tignes le Lac: het centrum aan het meer, met veel ski-in/ski-out logies
  • Grande Motte: gletsjerpistes die het seizoen tot in het voorjaar rekken
  • Freestyle: in 1992 gastheer van de olympische freestylewedstrijden

Het oude dorp Tignes verdween in 1952 onder het stuwmeer Lac du Chevril. Bij het leegmaken van het meer, om de tien jaar, duiken de resten op.

Lees meer

Over Chalet.be

Chalet.be is een Belgische wintersport-specialist die appartementen en chalets verhuurt in Franse en Oostenrijkse skigebieden. Eigen vervoer of bus, vaak in combinatie met skipas-arrangementen.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 29/10 04:00
Deel dit hotel
6 mrt · 7 nachten
€910 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.