Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Natura e Mare

★★★★ Griekenland · Karpathos · Mertonas 23°C in mei
5,0 Uitstekend 12 beoordelingen
Vlucht
3,1u vanuit Brussel
Klimaat in mei
23° dag / 17° nacht
🍽
Eten
Enkel Logies

Over dit hotel

Door de kronkelende bergweggetjes krijg ik al direct een indruk van het prachtige landschap op Karpathos. Ik stap mijn auto uit en ik kijk om mij heen… Ja hoor, ik begrijp waar de naam Natura e Mare vandaan komt. Je ziet hier direct de Egeïsche zee, je voelt de stilte en je wordt ook nog eens omgeven door de Griekse natuur. De serene rust overdondert me. In de accommodatie staat zelfgemaakte limonade en vers fruit. Daar neem ik zeker even een slokje van om bij te komen van de reis.

'Ik wilde graag iets creëren wat van mijzelf is', vertelt Palmira mij. Zij is de eigenaresse van Natura e Mare en het landgoed was eigendom van haar oma. Palmira heeft niet in de buurt van Karpathos gewoond, maar tijdens de zomers bezocht ze oma. De mooiste momenten waren voor haar het prachtige uitzicht over de zee en het drinken van ijskoud water uit de bronnen. Ik merk aan het enthousiasme waarop ze haar verhaal vertelt hoe ambitieus Palmira is. Ze vertelt dat ze al sinds haar vijftiende met haar vader Elias samenwerkt. Hij heeft het eerste hotel in Karpathos gebouwd en dat opende voor Palmira heel veel deuren. Ik zie de ogen van Palmira glinsteren en ik merk dat zij haar vaders stappen wil volgen.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
14°
10°
140mm
J
15°
10°
106mm
F
17°
11°
72mm
M
19°
13°
33mm
A
23°
17°
16mm
M
28°
21°
4mm
J
30°
23°
1mm
J
30°
23°
1mm
A
27°
21°
10mm
S
24°
18°
56mm
O
20°
14°
76mm
N
16°
12°
123mm
D

Over Griekenland

Voor Belgen is Griekenland al decennia een van de meest geboekte bestemmingen voor strandvakanties. Het land valt grofweg uiteen in twee gebieden: de drukkere Egeïsche eilanden in het oosten en de groenere Ionische eilanden in het westen.

De grote eilanden bieden elk hun eigen verhaal:

  • Kreta: bakermat van de Minoïsche beschaving, met het paleis van Knossos en naar verluidt meer olijfbomen dan inwoners
  • Rhodos: middeleeuwse ommuurde oude stad, gebouwd door de Hospitaalridders en UNESCO werelderfgoed
  • Corfu: het enige Griekse eiland dat nooit door de Ottomanen werd ingenomen, met duidelijk Venetiaanse architectuur
  • Cycladen: de witgekalkte huizen en blauwe luiken die op elke postkaart staan

Eten gebeurt overal buiten en duurt lang; philoxenia, letterlijk 'liefde voor de vreemdeling', is het woord dat de Grieken zelf graag gebruiken om hun gastvrijheid uit te leggen.

Over Elizawashere.be

Elizawashere.be
Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €991 p.p. voor 7 nachten · 04 May 2027 · vanuit Düsseldorf
Je gaat verder op de site van Elizawashere.be. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
04 May · 7 n · Düsseldorf
€991 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.