Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Michelangelo suites and apartments

★★★ Griekenland · Parga · Valanidorrachi 22°C in oktober
5,0 Uitstekend 96 beoordelingen
Vlucht
3,1u vanuit Brussel
Klimaat in oktober
22° dag / 12° nacht
🍽
Eten
Enkel Logies

Over dit hotel

Soms stap je ergens binnen en voel je meteen dat alles klopt. Bij Michelangelo Suites & Apartments merk je het aan de warme glimlach van Vicky en George en aan het uitzicht over het groene landschap. Alles is nieuw, fris en met liefde gebouwd. Mijn suite heeft een natuurlijke en rustige sfeer met mooie stenen muren en een heerlijk terras. Wat ook fijn is zijn de kleine extraatjes zoals de dagelijkse aanvulling van koffie en thee en een goedgevulde welkomstmand vol lekkers.

Michelangelo Suites & Apartments ligt in het rustige Valanidorachi, een groen dorpje op korte rijafstand van de mooiste stranden van de regio. Hier ben je omringd door natuur en stilte, met volop ruimte om te ontspannen of eropuit te gaan. Of je nu een dag naar het strand gaat, een bergdorpje bezoekt of gewoon bij je eigen plek blijft - alles voelt ontspannen en verzorgd. Vicky en George zorgen ervoor dat je je meteen thuis voelt, met aandacht voor elk detail.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
12°
118mm
J
13°
125mm
F
15°
93mm
M
18°
68mm
A
23°
12°
44mm
M
28°
16°
19mm
J
30°
18°
12mm
J
31°
18°
21mm
A
27°
15°
58mm
S
22°
12°
111mm
O
17°
165mm
N
13°
161mm
D

Over Griekenland

Voor Belgen is Griekenland al decennia een van de meest geboekte bestemmingen voor strandvakanties. Het land valt grofweg uiteen in twee gebieden: de drukkere Egeïsche eilanden in het oosten en de groenere Ionische eilanden in het westen.

De grote eilanden bieden elk hun eigen verhaal:

  • Kreta: bakermat van de Minoïsche beschaving, met het paleis van Knossos en naar verluidt meer olijfbomen dan inwoners
  • Rhodos: middeleeuwse ommuurde oude stad, gebouwd door de Hospitaalridders en UNESCO werelderfgoed
  • Corfu: het enige Griekse eiland dat nooit door de Ottomanen werd ingenomen, met duidelijk Venetiaanse architectuur
  • Cycladen: de witgekalkte huizen en blauwe luiken die op elke postkaart staan

Eten gebeurt overal buiten en duurt lang; philoxenia, letterlijk 'liefde voor de vreemdeling', is het woord dat de Grieken zelf graag gebruiken om hun gastvrijheid uit te leggen.

Over Elizawashere.be

Elizawashere.be
Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €672 p.p. voor 7 nachten · 13 Oct 2026 · vanuit Düsseldorf
Je gaat verder op de site van Elizawashere.be. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
13 Oct · 7 n · Düsseldorf
€672 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.