Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Melior Luxury Villas

★★★★ Griekenland · Parga · Preveza 23°C in oktober
4,9 Uitstekend 14 beoordelingen
Vlucht
2,8u vanuit Brussel
Klimaat in oktober
23° dag / 13° nacht
🍽
Eten
Enkel Logies

Over dit hotel

Na een korte rit vanaf de luchthaven, met de ramen open en de eerste warme lucht van Griekenland op mijn huid, voelt het alsof de vakantie meteen begint. Even de sleutel omdraaien en daar is mijn eigen villa al - geen gedoe, gewoon direct dat ontspannen vakantiegevoel. Terwijl ik neerplof op het terras en het water in het privézwembad zachtjes kabbelt, besef ik hoe fijn het is om zó snel op je plek te zijn. En als ik later weer op pad wil, ligt het strand op nog geen paar minuten lopen te wachten.

Melior Villas bestaat uit drie moderne villa's met elk twee slaapkamers en een privézwembad. De villa's zijn licht en eigentijds ingericht en bieden alle comfort voor een zorgeloos verblijf. De opzet is kleinschalig, terwijl de ligging in een rustige woonomgeving aan de rand van Preveza een fijne balans biedt tussen ontspannen en eropuit gaan. Het centrum ligt op korte afstand en ook het strand bereik je eenvoudig te voet. Tegelijkertijd is het een ideale uitvalsbasis om de omgeving te verkennen: cultuur en historie liggen binnen handbereik met plekken zoals Nikopolis en het archeologisch museum, terwijl je voor een groene omgeving of een bijzonder uitzicht eenvoudig richting het Lefkatas-bos of het klooster van Agios Dimitrios Zaloggos rijdt.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
13°
104mm
J
14°
114mm
F
16°
82mm
M
19°
60mm
A
24°
13°
33mm
M
29°
17°
16mm
J
32°
19°
10mm
J
32°
19°
16mm
A
28°
16°
46mm
S
23°
13°
101mm
O
18°
156mm
N
14°
144mm
D

Over Griekenland

Voor Belgen is Griekenland al decennia een van de meest geboekte bestemmingen voor strandvakanties. Het land valt grofweg uiteen in twee gebieden: de drukkere Egeïsche eilanden in het oosten en de groenere Ionische eilanden in het westen.

De grote eilanden bieden elk hun eigen verhaal:

  • Kreta: bakermat van de Minoïsche beschaving, met het paleis van Knossos en naar verluidt meer olijfbomen dan inwoners
  • Rhodos: middeleeuwse ommuurde oude stad, gebouwd door de Hospitaalridders en UNESCO werelderfgoed
  • Corfu: het enige Griekse eiland dat nooit door de Ottomanen werd ingenomen, met duidelijk Venetiaanse architectuur
  • Cycladen: de witgekalkte huizen en blauwe luiken die op elke postkaart staan

Eten gebeurt overal buiten en duurt lang; philoxenia, letterlijk 'liefde voor de vreemdeling', is het woord dat de Grieken zelf graag gebruiken om hun gastvrijheid uit te leggen.

Over Elizawashere.be

Elizawashere.be
Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €1107 p.p. voor 7 nachten · 20 Oct 2026 · vanuit Düsseldorf
Je gaat verder op de site van Elizawashere.be. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
20 Oct · 7 n · Düsseldorf
€1107 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.