☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
Le Grand-Bornand · Le Grand Bornand · Frankrijk
4,9 Uitstekend 20 beoordelingen

Le Samance

Vanaf € 442 per persoon voor 7 nachten enkel logies bij Summit Travel. Eerstvolgend vertrek: 19 december 2026. Prijzen gelezen op 29 oktober 2026.

± 9 urijden vanuit Brussel
90 km piste24 liften
Skipas incl.in elke prijs
0° in januari-6° 's nachts
Enkel Logiesformule

Skigebied Le Grand Bornand

Le Grand-Bornand ligt op 1.000 m
Pistes
90 km
volgens het skigebied
Liften
24
Seizoen
12 dec – 11 apr
2026/27
groene pistes 35%blauwe pistes 33%rode pistes 27%zwarte pistes 5% · gemeten verdeling
Skipas 6 dagen
€ 260 volwassene · € 182 kind (5–11 jaar). Kinderen onder 5 jaar skiën gratis met een leeftijdsbewijs. Vanaf 20 maart 2027 skiën kinderen onder 12 jaar gratis.
Met de auto
Brussel – Le Grand-Bornand: ± 9 u (816 km), zonder pauzes of file
Kunstsneeuw
Ongeveer 300 sneeuwkanonnen, kunstsneeuw op bijna de helft van het domein
Verder
Snowpark · 3 beginnerszones

Cijfers van het skigebied: legrandbornand.com, pass.legrandbornand.com, pass.legrandbornand.com, en.legrandbornand.com. Pisteverdeling en snowpark: data from OpenSkiData / OpenSkiMap.org, © OpenStreetMap contributors (ODbL), Skimap.org, Who's On First, © Mapterhorn. Rijtijd: OSRM, © OpenStreetMap contributors.

Onze gids Le Grand-Bornand en La Clusaz Le Grand-Bornand (ca. 90 km piste) en La Clusaz (ca. 125 km) in de Aravis, op ca. 9 uur rijden van Brussel.…

Vertrekdata & prijzen

Laagste prijs per vertrekdag.

8 vertrekdata

Laagste prijs p.p. per vertrekdag laagste
Aanbiedingen
zaterdag 23 januari 2027 · 3 opties
3-kmr (4 pers)
Enkel Logies · 7 nachten · 4 pers. · Eigen vervoer
€555 p.p.
Bekijk
3-kmr (4 pers)
Enkel Logies · 7 nachten · 3 pers. · Eigen vervoer
€652 p.p.
Bekijk
3-kmr (4 pers)
Enkel Logies · 7 nachten · 2 pers. · Eigen vervoer
€845 p.p.
Bekijk

Over dit hotel

Max. 4 personen, 3 kamers, 2 slaapkamers, 2 badkamers (ca. 63 m2) Het Appartement Samance 2 bevindt zich in het dorpje Chinaillon. Op ca. 1 kilometer afstand vind je de stoeltjeslift Le Châtelet en het centrum van Chinaillon met enkele winkels en restaurants vind je al op ca. 600 meter. Het centrum van Le Grand Bornand bevindt zich op ca. 6 kilometer afstand van het appartement. De skibus stopt op ca. 50 meter afstand. Het appartement heeft fijne en mooie inrichting. Je komt binnen in de woonkamer met een eettafel, tv en zitgelegenheid. De keuken is van alle gemakken voorzien; zo is er een oven, vaatwasser, magnetron, koelkast, vriezer, raclette en koffiezetapparaat. Verder is er een skiberging met schoenendroger, gratis parkeergelegenheid, gratis wifi en een wasmachine en droger. In het appartement zijn twee slaapkamers aanwezig. De ene slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en andere slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden. Elke slaapkamer heeft een eigen badkamer met een douche en een haardroger. Eén van de badkamers heeft een toilet en er is ook nog een apart toilet. Verblijf in Appartement Samance 2 is op basis van logies.

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
0°
-6°
145mm
J
1°
-6°
145mm
F
3°
-4°
125mm
M
6°
-2°
121mm
A
12°
3°
124mm
M
15°
6°
122mm
J
18°
8°
103mm
J
18°
9°
105mm
A
15°
6°
110mm
S
10°
2°
133mm
O
4°
-2°
158mm
N
1°
-5°
161mm
D

Over Le Grand Bornand

Le Grand Bornand is een echt Savoyaards dorp in de Aravis met 84 km alpine pistes tussen 1.000 en 2.100 m. Het skigebied past bij beginners en gevorderden, en buur La Clusaz ligt om de hoek.

Waarvoor je komt:

  • Le Chinaillon: op 1.300 m, het hoofdvertrekpunt voor de pistes
  • Het dorp: op 1.000 m, historisch en levendig, met boeren die nog zelf reblochon maken
  • Langlaufen: 75 km loipes en twee biatlonstadions

Het stadion Sylvie Becaert in de vallei van Le Bouchet ontvangt geregeld de Franse manche van de wereldbeker biatlon.

Lees meer

Over Summit Travel

Summit Travel is een Belgische wintersportspecialist: appartementen, chalets en hotels in de Alpen, altijd met skipas inbegrepen en op basis van eigen vervoer.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 29/10 04:00
Deel dit hotel
23 jan · 7 nachten
€555 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.