Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Le Chamois

Frankrijk · Les Deux Alpes · Les Deux Alpes 6°C in april
4,6 Uitstekend 636 beoordelingen
🚗
Eigen vervoer
±8,5u rijden vanuit Brussel
Klimaat in april
6° dag / -2° nacht
🍽
Eten
Logies & Ontbijt

Over dit hotel

Hotel Chamois Lodge is een modern hotel, dat vol karakter en creativiteit zit, net als de eigenaren Aurélie en Fabien. Ze hebben rekening gehouden met alle details. Om te kunnen skiën hoef je niet ver te lopen, want de skiliften Viking en Grand Viking starten al op 300 meter afstand. Het hotel ligt ook midden in het centrum, dus je bent ook eens nooit ver weg van alle gezelligheid. De kamers zijn eigentijds en warm ingericht, met alle benodigde comfort. De kamers zijn op het zuiden gelegen, waardoor je geniet van een zonnig balkon met uitzichten over de machtige bergtoppen.In het boutique hotel is er een á-la carterestaurant waar je, tegen bijbetaling, je kunt laten verwennen met seizoensgebonden gerechten. Relaxen kan in de lounge en rond de open haard ben je zo weer opgewarmd. Ook heeft het hotel een grote wijnkelder, waar Aurélie, gepassioneerd als dat ze is, een ruime selectie aan wijnen uit iedere belangrijke regio beschikbaar heeft. Je hoeft de deur niet uit voor een geslaagde avond. De bar van Hotel Chamois Lodge is de hele dag geopend. Je kunt in de ochtend of middag genieten van een kop koffie of thee met een krant voor het laatste nieuws en in de middag en avond nippen aan je cocktail, glas wijn of aperitiefje. Het is fijn vakantie vieren in Hotel Chamois Lodge!

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
-7°
120mm
J
-6°
108mm
F
-4°
104mm
M
-2°
101mm
A
12°
111mm
M
16°
100mm
J
20°
69mm
J
19°
84mm
A
15°
101mm
S
10°
125mm
O
-3°
147mm
N
-5°
129mm
D

Over Frankrijk

Frankrijk ligt voor Belgen op rijafstand, wat het ook een populaire bestemming maakt om met de wagen te bereiken. De grote regio's voelen elk anders aan.

De grote vakantiegebieden zijn:

  • Provence en Côte d'Azur: lavendelvelden, parfumstad Grasse, en de jetset tussen Cannes en Nice
  • Bretagne: ruige Atlantische kust, Keltische cultuur, oesterrestaurants
  • Elzas: vakwerkdorpjes, wijnroute, kerstmarkten in december
  • Alpen en Pyreneeën: wintersport in winter, wandelen en kanovaren in zomer

De middagmaaltijd is in Frankrijk een ritueel: in veel kleinere steden gaan winkels dicht tussen 12u en 14u, ook op werkdagen.

Over Sunweb Ski

Sunweb Ski
Sunweb Ski organiseert wintersportvakanties met eigen bussen vanuit België en Nederland naar de bekendste skigebieden in Frankrijk en Oostenrijk. Bekend om scherp geprijsde busreizen.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €622 totaal voor 7 nachten · 04 Apr 2027
Je gaat verder op de site van Sunweb Ski. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
04 Apr · 7 n
€622 totaal
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.