Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Hottererhof

Oostenrijk · Zillertal · Gerlos -1°C in december
4,6 Uitstekend 65 beoordelingen
🚗
Eigen vervoer
±9u rijden vanuit Brussel
Klimaat in december
-1° dag / -7° nacht
🍽
Eten
Logies & Ontbijt

Over dit hotel

Op een centrale locatie in Gerlos, op slechts 200 meter van het centrum ligt het authentieke Pension & Appartementen Hottererhof. Bij goede sneeuwcondities kun je tot aan de deur afdalen. De appartementen zijn comfortabel ingericht en beschikken allemaal over een keuken, gezellige eethoek en fijne bedden. Daarnaast beschikken alle kamers over een balkon met prachtig uitzicht op de Zillertaler Alpen. Na een dag in de bergen, kun je de beroemde après-ski van Gerlos induiken. De meeste bars liggen op slechts 400 meter van Pension Hottererhof. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht in de supermarkt die op slechts 150 meter van het pension ligt. In je goed uitgeruste keuken kun je 's avonds zelf een geweldige maaltijd bereiden, maar in het centrum van Gerlos vind je ook vele verschillende gezellige restaurants waar je terecht kunt voor een heerlijke avond en een lekker diner.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
-2°
-9°
66mm
J
-2°
-8°
64mm
F
-6°
85mm
M
-3°
92mm
A
120mm
M
13°
152mm
J
16°
167mm
J
16°
150mm
A
12°
108mm
S
87mm
O
-4°
93mm
N
-1°
-7°
78mm
D

Over Zillertal

Het Zillertal strekt zich vanuit Innsbruck zuidwaarts uit tot tegen de Italiaanse grens, met Mayrhofen als levendigste skidorp halverwege.

  • Mayrhofen: de bekendste plaats, met de Penken liften en Ski Center 5000
  • Hochzillertal en Hochfügen: hoger gelegen, vaak sneeuwzeker tot in april
  • Hintertux: één van de weinige skigebieden in Europa met zomerskiën op gletsjers
  • Mayrhofen aprés-ski: meer dan tachtig bars en clubs binnen drie straten

De Stillupklamm boven Mayrhofen wordt in de zomer door wandelaars gebruikt en in de winter door langlaufers.

Over Sunweb Ski

Sunweb Ski
Sunweb Ski organiseert wintersportvakanties met eigen bussen vanuit België en Nederland naar de bekendste skigebieden in Frankrijk en Oostenrijk. Bekend om scherp geprijsde busreizen.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €1288 totaal voor 7 nachten · 09 Dec 2026
Je gaat verder op de site van Sunweb Ski. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
09 Dec · 7 n
€1288 totaal
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.