☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
Molveno · Andalo-Paganella · Italië
4,3 Zeer goed 808 beoordelingen

Hotel Europa

Vanaf € 455 per persoon voor 3 nachten half pension bij Summit Travel. Eerstvolgend vertrek: 7 januari 2027. Prijzen gelezen op 30 oktober 2026.

± 11 u 40rijden vanuit Brussel
50 km piste15 liften
Skipas incl.in elke prijs
2° in januari-5° 's nachts
Half Pensionformule

Skigebied Andalo-Paganella

Pistes
50 km
volgens het skigebied
Liften
15
groene pistes 5%blauwe pistes 25%rode pistes 66%zwarte pistes 4% · gemeten verdeling
Skipas 6 dagen
€ 379 volwassene · € 265 kind (geboren 2009–2018). Kinderen geboren in 2019 of later skiën gratis met een betalende volwassene.
Met de auto
Brussel – Molveno: ± 11 u 40 (1.055 km), zonder pauzes of file
Kunstsneeuw
Kunstsneeuw op 100% van de pistes
Verder
Snowpark

Cijfers van het skigebied: paganella.net, paganella.net. Pisteverdeling en snowpark: data from OpenSkiData / OpenSkiMap.org, © OpenStreetMap contributors (ODbL), Skimap.org, Who's On First, © Mapterhorn. Rijtijd: OSRM, © OpenStreetMap contributors.

Onze gids Italië (Dolomieten) Last minute skivakantie naar Italië: vergelijk aanbiedingen in de Dolomieten met Seiser Alm, Val Gardena en…

Vertrekdata & prijzen

Elke reis verschilt in reisduur. Filter zodat je vergelijkt wat vergelijkbaar is.

Reisduur
44 vertrekdata

Laagste prijs p.p. per vertrekdag laagste
Aanbiedingen
dinsdag 19 januari 2027 · 4 opties
2/3-pers.kmr.
Half Pension · 3 nachten · 2–3 pers. · Eigen vervoer
vanaf €463 p.p.
Bekijk
2/3/4-pers.kmr
Half Pension · 6 nachten · 2–4 pers. · Eigen vervoer
vanaf €720 p.p.
Bekijk
2-pers.kmr.
Half Pension · 7 nachten · 2 pers. · Eigen vervoer
vanaf €820 p.p.
Bekijk

Over dit hotel

Hotel Europa is een zeer sfeervol 3-sterrenhotel in het centrum van Molveno. Winkels en restaurants zijn dus op loopafstand en de skilift is ook om de hoek. De Funivie Molveno bevindt zich namelijk op ca. 400 meter.  Je hebt ook toegang tot het skigebied in Andalo wat te bereiken is via de gratis skibus die vlakbij stopt. De Partenza Telecabina in Andalo bevindt zich namelijk op ca. 4,5 kilometer. Het hotel is voorzien van prima faciliteiten. Zo is er een receptie, een lift, bar, restaurant, tuin met terras, skiberging en jacuzzi in de buitenlucht met uitzicht over het meer van Molveno. Verder er een speelkamer, tv-kamer, een tennistafel en voetbaltafel. Het is mogelijk om gratis te parkeren bij het hotel en is er gratis wifi aanwezig. De comfortabele kamers zijn allen voorzien van een tv, telefoon, kluisje en balkon met prachtig uitzicht over de bergen. In de badkamer vind je een bad of douche, toilet en een haardroger. De 2-persoonskamer, de 2/3-persoonskamer en de 2/3/4-persoonskamer zijn allemaal 16 m2 groot. Verblijf in Hotel Europa is op basis van halfpension. Het ontbijt is in de vorm van een buffet en ’s avonds is er een 4-gangendiner.

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
2°
-5°
18mm
J
3°
-5°
16mm
F
7°
-2°
22mm
M
10°
1°
33mm
A
15°
6°
51mm
M
18°
9°
60mm
J
21°
12°
60mm
J
21°
11°
61mm
A
17°
8°
53mm
S
12°
4°
54mm
O
6°
-1°
31mm
N
3°
-4°
20mm
D

Over Andalo-Paganella

Andalo-Paganella ligt op een hoogvlakte in Trentino, tussen de Brenta-Dolomieten en het meer van Molveno. Het skigebied telt ruim 50 km piste en klimt van Andalo op zo'n 1.030 meter tot de Roda op 2.125 meter.

Waarvoor je komt:

  • Olimpionica en Direttissima: de bekendste pistes van het gebied
  • Uitzicht: van de Marmolada tot het Gardameer, op heldere dagen tot de Povlakte
  • Beginners: vier oefenpistes en kinderzones bij Rindole en Gaggia
  • Molveno: rustig dorp aan het meer, op een paar kilometer van de liften

De Paganella is ook de trainingsbasis van het Noorse alpine skiteam.

Lees meer

Over Summit Travel

Summit Travel is een Belgische wintersportspecialist: appartementen, chalets en hotels in de Alpen, altijd met skipas inbegrepen en op basis van eigen vervoer.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 30/10 04:00
Deel dit hotel
19 jan · 3 nachten
€463 p.p.
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.