☰ Delaatsteminuut Logo ♥
Delaatsteminuut Logo ×
★★★ Nendaz · Les 4 Vallées · Zwitserland
4,7 Uitstekend 254 beoordelingen

Chalet Bolero Nendaz - Geweldig familiechalet

Vanaf € 1.795 voor het hele verblijf voor 7 nachten enkel logies bij Chalet.be. Eerstvolgend vertrek: 9 januari 2027. Prijzen gelezen op 29 oktober 2026.

± 9 u 10rijden vanuit Brussel
3° in januari-4° 's nachts
Enkel Logiesformule

Skigebied Les 4 Vallées

Liften
82
Seizoen
12 dec – 18 apr
2026/27
blauwe pistes 40%rode pistes 50%zwarte pistes 10% · gemeten verdeling
Met de auto
Brussel – Nendaz: ± 9 u 10 (823 km), zonder pauzes of file
Verder
Snowpark

Cijfers van het skigebied: verbier4vallees.ch, nendaz.ch, verbier4vallees.ch, verbier4vallees.ch. Pisteverdeling en snowpark: data from OpenSkiData / OpenSkiMap.org, © OpenStreetMap contributors (ODbL), Skimap.org, Who's On First, © Mapterhorn. Rijtijd: OSRM, © OpenStreetMap contributors.

Onze gids Les 4 Vallées Last minute skivakantie naar Les 4 Vallées: chalets & appartementen in Nendaz, Veysonnaz, Thyon. 410 km pis…

Vertrekdata & prijzen

Laagste prijs per vertrekdag.

6 vertrekdata

Laagste prijs totaal per vertrekdag laagste
Aanbiedingen
zaterdag 9 januari 2027 · 1 optie
Enkel Logies
7 nachten · Eigen vervoer
€1795 totaal · ≈ €224 p.p. bij 8 pers.
Bekijk

Over dit hotel

Chalet Bolero ligt op een rustige locatie op ca. 1,1 kilometer van de Tracouet cabinelift, die je naar de pistes van Les Quatre Vallées brengt. Het skigebied bij Nendaz bestaat voornamelijk uit blauwe en rode pistes en is daardoor erg geschikt voor beginners en gezinnen met kinderen. Bij de cabinelift is voldoende parkeergelegenheid (tegen betaling). Wil je de auto lekker laten staan, de skibushalte is al op 150 meter van het chalet. Je kunt vanuit Nendaz ook met de skibus naar Siviez, vanuit Siviez kan je diverse kanten op in het ruim 400 km piste tellende skiegebied. De skibushalte om naar Siviez te gaan vind je bij het dalstation van de cabinelift. Nendaz heeft een levendig centrum met vele restaurants, après-ski barretjes en winkels, maar ook een kinderopvang, skischolen, schaatsbaan en groot wellnesscentrum vind je in het dorp. In chalet Bolero vind je een heerlijke openhaard waar je lekker kunt opwarmen en ontspannen. Verder beschikt het chalet over een balkon met prachtig uitzicht over de Rhônevallei en de omliggende bergen. Ook heeft het chalet gratis Wi-Fi en een wasmachine. Het chalet is te bereiken via een steile weg, het wordt dan ook aanbevolen om sneeuwkettingen mee te nemen. Bij het chalet is parkeergelegenheid voor twee auto's.

Ligging & weer

✓ Exacte locatie

Weer per maand

Temperatuur Neerslag
3°
-4°
81mm
J
4°
-4°
87mm
F
8°
-1°
62mm
M
12°
2°
57mm
A
17°
6°
70mm
M
20°
9°
82mm
J
23°
11°
72mm
J
22°
11°
73mm
A
18°
8°
62mm
S
13°
4°
80mm
O
7°
-1°
87mm
N
3°
-3°
92mm
D

Over Les 4 Vallées

Les 4 Vallées is met 410 km piste het grootste skigebied van Zwitserland, in het Franstalige Wallis. Het verbindt Verbier, La Tzoumaz, Nendaz, Veysonnaz en Thyon, met de Mont-Fort op 3.330 m als hoogste punt.

De skidorpen:

  • Thyon: hooggelegen station boven Sion, met de pistes voor de deur
  • Riddes: dorp in het Rhônedal, met een kabelbaan naar La Tzoumaz
  • Nendaz: het familiedorp van het gebied
  • Verbier: kosmopolitisch, met steil terrein en freeride

Vanaf de Mont-Fort kijk je op de Matterhorn, de Grand Combin en de Mont Blanc; het seizoen loopt er van november tot eind april.

Lees meer

Over Chalet.be

Chalet.be is een Belgische wintersport-specialist die appartementen en chalets verhuurt in Franse en Oostenrijkse skigebieden. Eigen vervoer of bus, vaak in combinatie met skipas-arrangementen.

Waarom De Laatste Minuut?

Alle deals op één plekDe bekendste touroperators vergeleken
Geen extra kostenJe boekt rechtstreeks bij de touroperator
Veilig boekenDe touroperator handelt je boeking af
Dagelijks geüpdatetLaatst: 29/10 04:00
Deel dit hotel
9 jan · 7 nachten
€1795 totaal
Bekijk deal
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.