Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

AZZ Castellar Hacienda El Alcornocal Hotel

★★★★ Spanje · Andalusië · Castellar de la Frontera 19°C in november
4,7 Uitstekend 110 beoordelingen
Vlucht
2,2u vanuit Brussel
Klimaat in november
19° dag / 12° nacht
🍽
Eten
Logies & Ontbijt

Over dit hotel

Ik zit op het terras van AZZ Castellar Hacienda El Alcornocal en kijk uit over de glooiende heuvels van de waanzinnig mooie omgeving. Een rustgevend en prachtig gezicht. De hacienda voelt ruim en overzichtelijk, met fijne plekken om buiten te genieten en wellnessfaciliteiten die uitnodigen tot extra ontspanning. Dit is precies zo'n plek waar je vanzelf vertraagt en jouw dagritme zich aanpast aan de omgeving.

Het ronduit perfecte adresje ligt midden in het beschermde natuurgebied Los Alcornocales, vlak bij het dorp Castellar de la Frontera. Je struikelt hier over de sierlijke Andalusische details zoals pittoreske patios en een prachtige fontein. De kamers zijn ingericht in Andalusische stijl en kijken uit op de tuin of het natuurgebied, waardoor ook binnen de rust van buiten voelbaar blijft. Even heerlijk afkoelen kan in het mooi aangelegde zwembad, rustig een boekje lezen op een van de ligbedjes. En iedere dag staat er weer een smakelijk ontbijtje voor je klaar. Ja, dit is een heerlijke plek om te genieten... De kust, Gibraltar en Tarifa liggen ook nog eens in de buurt, genoeg om te bewonderen tijdens deze heerlijke vakantie.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
16°
118mm
J
16°
92mm
F
18°
10°
84mm
M
20°
11°
64mm
A
22°
13°
32mm
M
26°
16°
11mm
J
29°
19°
1mm
J
29°
19°
4mm
A
27°
18°
18mm
S
22°
15°
71mm
O
19°
12°
117mm
N
16°
10°
141mm
D

Over Andalusië

Andalusië is de geboorteplaats van flamenco, stierengevechten en tapas, en herbergt de drie meest bezochte islamitische monumenten van Europa.

  • Sevilla: kathedraal, Alcázar en de Plaza de España uit 1929
  • Granada: het Alhambra, het laatste Moorse paleis (UNESCO)
  • Córdoba: de Mezquita, een moskee-kathedraal met 856 dubbele zuilen
  • Costa del Sol: Marbella, Málaga en Torremolinos voor strandtoerisme

Flamenco werd in 2010 uitgeroepen tot immaterieel cultureel werelderfgoed door UNESCO.

Over Elizawashere.be

Elizawashere.be
Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €686 p.p. voor 7 nachten · 22 Nov 2026 · vanuit Eindhoven
Je gaat verder op de site van Elizawashere.be. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
22 Nov · 7 n · Eindhoven
€686 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.