Delaatsteminuut Logo
Delaatsteminuut Logo ×

Azalea Luxury villa

★★★★ Griekenland · Parga · Trikorfo 22°C in oktober
5,0 Uitstekend 6 beoordelingen
Vlucht
3,1u vanuit Brussel
Klimaat in oktober
22° dag / 12° nacht
🍽
Eten
Enkel Logies

Over dit hotel

Nog voordat ik goed en wel Azalea Luxury Villa betreed, merk ik de serene rust op die hier heerst. Wat een prachtige villa! Mijn favoriete plekje is de patio buiten. Ik relax wat op een comfortabel ligbed bij het zwembad, schenk af en toe een drankje in, terwijl het groene landschap zich als een schilderij voor me uitstrekt. Deze plek is gemaakt voor volledige ontspanning. Van de moderne inrichting en de licht beige tinten tot de luxe voorzieningen, alles is tot in de puntjes geregeld en dat bevalt mij heel goed.

Azalea Luxury Villa biedt een weids uitzicht op de bergen. De villa is volledig nieuw en zorgvuldig ontworpen om gasten van alle gemakken te voorzien. De moderne keuken, twee ruime slaapkamers en het privézwembad maken het een uitstekende plek voor een ontspannen vakantie. Je kunt gebruik maken van de barbecuefaciliteiten en wie wat meer avontuur zoekt, kan op ontdekkingstocht richting Parga. Of je nu kiest voor een rustige dag bij de villa of eropuit trekt, dit wordt genieten.

Op de kaart

✓ Exacte locatie

Klimaat per maand

Temperatuur (max/min) Neerslag (mm) Jouw vertrekmaand
12°
118mm
J
13°
125mm
F
15°
93mm
M
18°
68mm
A
23°
12°
44mm
M
28°
16°
19mm
J
30°
18°
12mm
J
31°
18°
21mm
A
27°
15°
58mm
S
22°
12°
111mm
O
17°
165mm
N
13°
161mm
D

Over Griekenland

Voor Belgen is Griekenland al decennia een van de meest geboekte bestemmingen voor strandvakanties. Het land valt grofweg uiteen in twee gebieden: de drukkere Egeïsche eilanden in het oosten en de groenere Ionische eilanden in het westen.

De grote eilanden bieden elk hun eigen verhaal:

  • Kreta: bakermat van de Minoïsche beschaving, met het paleis van Knossos en naar verluidt meer olijfbomen dan inwoners
  • Rhodos: middeleeuwse ommuurde oude stad, gebouwd door de Hospitaalridders en UNESCO werelderfgoed
  • Corfu: het enige Griekse eiland dat nooit door de Ottomanen werd ingenomen, met duidelijk Venetiaanse architectuur
  • Cycladen: de witgekalkte huizen en blauwe luiken die op elke postkaart staan

Eten gebeurt overal buiten en duurt lang; philoxenia, letterlijk 'liefde voor de vreemdeling', is het woord dat de Grieken zelf graag gebruiken om hun gastvrijheid uit te leggen.

Over Elizawashere.be

Elizawashere.be
Eliza was here organiseert kleinschalige, authentieke vakanties in vooral Griekenland, Italië, Spanje en Portugal. Persoonlijk geselecteerde accommodaties met focus op lokale charme, geen massatoerisme.
Niet wat je zocht?
Bekijk alle last-minute deals.
← Bekijk alle deals

Lees meer

★ Beste prijs
Klaar om te boeken? €825 p.p. voor 7 nachten · 24 Oct 2026 · vanuit Düsseldorf
Je gaat verder op de site van Elizawashere.be. Je betaalt niets extra.
Boek deze deal →
🔍
Alle deals op één plek
Wij vergelijken last-minute reizen van de bekendste touroperators.
Geen extra kosten
Je boekt rechtstreeks bij de touroperator. Wij rekenen niks bovenop.
🛡
Veilig boeken
Boekingen worden afgehandeld door de touroperator zelf.
📅
Dagelijks geüpdatet
Prijzen en beschikbaarheid worden elke dag automatisch bijgewerkt.
24 Oct · 7 n · Düsseldorf
€825 p.p.
Boek deal →
Bekijk wishlist →
🍪

delaatsteminuut.be gebruikt cookies voor meet- en analysedoeleinden. Lees ons cookiebeleid.